„Renault Trucks“ atskleidė naujų T ir C elektrinių sunkvežimių dizainą

Lukas Snarskis

2022-11-24, 07:20 (atnaujinta 2023-12-03, 15:24)

0 komentarų

„Renault Trucks“ pristatė elektra varomų sunkiasvorių sunkvežimių gamą. Pirmieji naujuoju gamintojo logotipu paženklinti elektriniai „Renault Trucks E-Tech T“ ir C modeliai nuo kitų metų serijiniu būdu bus surenkami bendrovės gamykloje Bourg-en-Bresse mieste. Užsakyti šiuos sunkvežimius galima jau dabar.

„Renault Trucks“ atskleidė naujų T ir C elektrinių sunkvežimių dizainą

Visiškai elektra varomų Prancūzijos gamintojo sunkiasvorių debiutas pažymi svarbų įmonės žingsnį į priekį, siekiant bendrovės įsipareigojimo mažinti anglies dvideginio kiekį krovinių pervežimo keliais veikloje. „Renault Trucks“ dabar yra vienintelė įmonė, siūlanti itin platų elektrinį mobilumą: nuo 650 kg galinčio pervežti krovininio dviračio (Prancūzijos rinka) iki 44 tonų bendrosios sąstato masės elektrinio vilkiko ar statyboms skirto sunkvežimio, kurių dizainas dabar ir atskleidžiamas.

Subalansuota dizaino raida

Regioniniams prekių pervežimams ir statybų darbams skirti naujieji sunkvežimiai išsiskiria elektrifikuotai pavarai būdingu dizainu. „Renault Trucks“ kūrybos komanda pristatė priekinės sunkvežimio dalies pakeitimus ir tuo pačiu išsaugojo bendrą sunkvežimių išvaizdos harmoniją.

Ant abiejų modelių galima išvysti prekių ženklo elektra varomiems sunkvežimiams būdingas grafines detales: mėlynus ratų stebulės dangtelius, informacinę mėlyno organinio stiklo plokštę ir vertikalias juostas kėbulo šonuose bei „Renault Trucks E-Tech“ ženklelį priekyje.

Siekiant padidinti saugumą, transporto priemonių priekinė dalis paslinkta 115 mm į priekį, o šonuose sumontuoti jutikliai. Važiuoklėje taip pat sumontuota ištraukiama palypėjimo pakopa, kad erdvė baterijoms būtų padidinta maksimaliai.

Kalbant apie visiškai atnaujintą priekinę kėbulo dalį, „Renault Trucks“ dizaineriai įkvėpimo sėmėsi iš elektroninės muzikos pasaulio, sukurdami ekvalaizerį primenantį raštą. „Renault Trucks E-Tech T“ ir C modeliai taip pat padabinti naujuoju, pakitusios išvaizdos prekių ženklo logotipu – ant priekinės kėbulo dalies montuojamas šlifuoto aliuminio deimantas blizgančiame juodame fone suteikia transporto priemonei šiuolaikišką ir rafinuotą išvaizdą.

Neutralumo aplinkai link

„Renault Trucks“ vizualinio identiteto pasikeitimas, kurį įkūnija šiuolaikiškas logotipas, patvirtina gamintojo įsipareigojimą siekti anglies junginių emisijos transporte mažinimo ir pagreičio judant šia kryptimi. Prancūzijos bendrovė yra pasiryžusi įveikti klimato iššūkį ir toliau kurti tvaresnius, saugesnius ir vis labiau į žiedinę ekonomiką orientuotus transporto sprendimus, kurie lydėtų transporto naudotojus jų kelyje į neutralumą aplinkai.

„Renault Trucks E-Tech T“ ir C modelius jau galima iš anksto užsisakyti iš gamintojo atstovų Europoje. Vežėjai, norintys įsigyti vieną iš elektrinių sunkvežimių, gali rezervuoti pirmąsias gamybos pozicijas. „Renault Trucks E-Tech T“ ir C gamyba Bourg-en-Bresse mieste Prancūzijoje prasidės 2023 m. pabaigoje.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas