Revoliucinio „Tesla“ automobilio laukimas tęsiasi: įspūdingiausio pastarųjų metų modelio teks dar palaukti, aiškėja kada prasidės jo gamyba

Lukas Snarskis

2022-11-03, 10:27 (atnaujinta 2023-12-03, 17:35)

0 komentarų

2019 metais įspūdingai pristatytas „Tesla Cybertruck” akimirksniu tapo tikru interneto hitu. Apie šį kampuotų formų keistuolį pasipylė komiški memai ir juokeliai, o kone visi entuziastai iš karto pateikė išankstinius užsakymus.

Revoliucinio „Tesla“ automobilio laukimas tęsiasi: įspūdingiausio pastarųjų metų modelio teks dar palaukti, aiškėja kada prasidės jo gamyba

Pristatymo metu „Tesla” žadėjo, jog pirmieji automobiliai savininkus pasieks jau 2021 metais, tačiau tai neįvyko, o šiai dienai yra praėję kone trys metai nuo „Cybertruck“ pristatymo. Ir panašu, kad 2023 metais šio neįtikėtino elektromobilio mes vis dar neišvysime riedant gatvėse.

Remiantis „Reuters“ duomenimis, masinė „Tesla Cybertruck“ gamyba gali prasidėti tik 2023 metų pabaigoje. „Tesla“ dar visai neseniai kalbėjo apie tai, jog gamybai gali būti pasiruošta iki kitų metų vidurio, o bendrovės vadovas Elonas Muskas tikino, kad jau dabar vyksta paskutiniai pasiruošiamieji darbai.

Niekam ne paslaptis, jog „Cybertruck“ yra itin svarbus „Tesla“ produktas, kurio gamyba stringa iki šios dienos. Teigiama, kad išankstinius šio elektromobilio užsakymus gali būti pateikę daugiau nei 3 mln. žmonių. Žinoma, tai gali reikšti ir tai, jog jau netrukus E.Musko valdoma bendrovė bus priversta pradėti šių užsakymų atšaukimą. Nuo oficialaus šio modelio pristatymo praėjo jau beveik trys metai, o jo gamyba – vis dar nepradėta.

Priminsime, jog pradinė „Cybertruck“ kaina buvo planuota apie 40 tūkst. JAV dolerių, tačiau mažai tikėtina, kad ji tokia ir išliks. Palyginimui, „GMC Hummer“ yra parduodamas nuo 100 tūkst. JAV dolerių, todėl būtų labai sunku tikėtis, jog „Tesla“ ištesėtų savo pažadą. Kaip bebūtų, analitikai neabejoja, kad net ir aukštesnė kaina nesutrukdytų pasiekti įspūdingų pardavimų.

„Tesla“ klientai dažnai pasižymi kantrybe, o „Cybertruck“ išleidimo laukiama dar nuo 2019 metų. Jeigu jo gamyba prasidės tik kitų metų pabaigoje, tai reikštų, kad jo laukimas truks net 4 metus, skaičiuojant nuo pristatymo dienos.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas