Šanchajaus automobilių parodoje „Toyota“ parodys naują elektromobilį

Lukas Snarskis

2021-03-16, 14:25 (atnaujinta 2023-12-24, 17:46)

0 komentarų
Šanchajaus automobilių parodoje „Toyota“ parodys naują elektromobilį

Japonijos automobilių gamintoja „Toyota“ patvirtino, kad Šanchajaus automobilių parodoje Kinijoje, vyksiančioje jau ateinantį mėnesį, pristatys kompaktinio dydžio elektrinį visureigį.

Pirmą kartą apie būsimą elektromobilį „Toyota“ užsiminė Europoje surengtame Kenshiki forume. Tuomet paskelbta, kad elektrinio SUV pagrindu taps naujoji „Toyota“ e-TNGA platforma, kuri yra itin įvairiapusiška ir lengvai pritaikoma daugybei skirtingų produktų.

Esminis e-TNGA platformos principas toks, kad svarbiausi automobilio elementai išlieka fiksuoti, o likę gali būti išdėstomi skirtingai pagal poreikį. Tai leidžia varijuoti ir keisti automobilio plotį, ilgį, atstumą tarp ašių ir aukštį.

e-TNGA platforma taip pat gali būti naudojama automobiliams, varomiems priekine, užpakaline ašimi arba visais keturiais ratais, su skirtingos talpos ir įvairiai išdėstytomis baterijomis bei elektros varikliais. Taigi viena platforma tinka skirtingų tipų modeliams.

Universali ir lanksti platforma leidžia „Toyota“ inžinieriams kurti automobilius, ne tik varomus elektra, bet ir puikiai valdomus bei traukiančius akį.

Šanchajaus automobilių paroda vyks balandžio 21–28 dienomis, žiniasklaidai skirtos 19–20 d.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas