Saugesniam važiavimui dviračiu: pristatytas naujasis „Garmin“ galinio vaizdo radaras

Lukas Snarskis

2022-05-19, 15:30 (atnaujinta 2023-12-03, 15:25)

0 komentarų
Saugesniam važiavimui dviračiu: pristatytas naujasis „Garmin“ galinio vaizdo radaras

„Garmin“ pristato Varia™ RCT715 galinio vaizdo radarą ir gabaritinį žibintą. Kad dviratininkai būtų ramūs važiuodami tiek dieną, tiek naktį, Varia RCT715 viso važiavimo metu fiksuoja ryškų bei aiškų vaizdą ir užtikrina puikią radaro technologiją. Integruota kamera važiavimo metu fiksuoja viską, kas vyksta aplink, ir automatiškai išsaugo nuotraukas įvykus nelaimingam atsitikimui.

„Jau daug metų dviratininkai visame pasaulyje pasikliauja Varia galinio vaizdo radarais, padedančiais geriau matyti netoliese esančias ir artėjančias transporto priemones. Taip pat džiaugiamės pridėję naująjį RCT715 dviračių saugos produktą, kurį dviratininkai jau įtraukė į savo must have sąrašą, – sako Danas Bartelas, „Garmin“ pasaulinės prekybos viceprezidentas. – Dabar dviratininkai gali saugiai leistis į kelią žinodami, kad Varia RCT715 galinio vaizdo radaras su aktyvuojamu gabaritiniu žibintu įspės artėjančius automobilius apie dviratininką kelyje, o įmontuota kamera nuolat fiksuos aplinkos vaizdą ir įvykus nelaimei pateiks vaizdo įrodymus.“

Varia RCT715 atnaujinimai:

  • Integruota kamera: fiksuoja ryškų, aiškų 1080 p/30 fps vaizdą viso važiavimo metu.

  • Automatinis nelaimingo atsitikimo įrašymas: įvykus avarijai, vaizdo įrašas prieš avariją, jos metu ir po jos bus išsaugotas automatiškai.

  • Papildomos Varia programėlės funkcijos: lengva prieiga prie vaizdo įrašų, vaizdo įrašų persiuntimo arba kameros nustatymų pritaikymas, pvz., duomenų persidengimas.

Nesvarbu, kur ir kada dviratininkas važiuoja, Varia RCT715 nuolat užtikrina neprilygstamas „Garmin“ saugos funkcijas, įskaitant:
  • Maksimalų atsargumą: vaizdiniai ir garsiniai pranešimai apie iš nugaros artėjančias transporto priemones jau nuo 140 m atstumo.

  • Puikų matomumą: gabaritinis žibintas gali būti matomas net iš 1,5 km atstumo, todėl vairuotojams lengviau pastebėti dviratininką, kol radaras užfiksuoja transporto priemonę.

Kelių įrenginių susiejimo galimybė leidžia Varia RCT715 naudoti kartu su Garmin Edge® dviračių kompiuteriu, „Garmin“ išmaniuoju laikrodžiu arba Varia išmaniojo įrenginio programėle, pavyzdžiui, suporuotas su suderinamu išmaniuoju telefonu, įrenginys integruoja trečiųjų šalių programas, pavyzdžiui, Ride with GPS, todėl dviračių žemėlapiai sutampa su galinio vaizdo radaro pranešimais.

Varia RCT715 baterija veikia iki 4 valandų su radaru ir gabaritiniu žibintu tiek auštant, tiek prietemoje, ir iki 6 valandų su radaru ir gabaritiniu žibintu dienos šviesoje, kamerai nuolat įrašinėjant 1080 p vaizdo įrašą. Rekomenduojama Varia RCT715 mažmeninė kaina – 399,99 euro.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas