Specialiai europiečiams pritaikytas produktas: „Bridgestone“ pristatė aukščiausio lygio padangą

Lukas Snarskis

2023-06-01, 07:15 (atnaujinta 2023-12-03, 15:17)

0 komentarų

Naujausia aukščiausio lygio universali visiems metų laikams skirta „Bridgestone Turanza All Season 6“ padanga, sukurta atlikus išsamų rinkos tyrimą, kuriame dalyvavo tūkstančiai Europos vairuotojų, nes būtent vairuotojai geriausiai žino, su kokiais iššūkiais kelyje tenka susidurti dažniausiai.

Specialiai europiečiams pritaikytas produktas: „Bridgestone“ pristatė aukščiausio lygio padangą

Todėl kuriant šią padangą buvo susikoncentruota į trijų pagrindinių savybių, kurias akcentavo vairuotojai, užtikrinimą – puikų stabdymą visais metų laikais, išskirtines savybes važiuojant sniegu ir ilgaamžiškumą.

Pasaulinę padangų ir tvaraus judumo sprendimų lyderę „Bridgestone“, sukurti naujas visiems metų laikams skirtas „Turanza All Season 6“ padangas, įkvėpė besikeičiantys vartotojų poreikiai ir padidėjusi tokio tipo padangų paklausa Europoje. Šiuo metu, universalios padangos sudaro net 21 proc. Europos padangų rinkos.

Vairuotojai, kuriems nereikia keliauti atšiaurios žiemos sąlygomis ir dažniausiai važinėja mieste arba prižiūrimais užmiesčio keliais, nori universalių padangų, kurios pasižymėtų geromis savybėmis ant sniego, šlapios ir sausos dangos. Siekiant išsiaiškinti šiuos poreikius, „Bridgestone“ atliko tyrimą, kuriame dalyvavo tūkstančiai Europos vairuotojų.

Universali padanga turi pasižymėti tokiomis savybėmis, kurios vairuotojus gali užklupti netikėtai. Pavyzdžiui, staiga iškritęs sniegas ar lietus, staigus stabdymas ir manevravimas. Pagal vieno iš labiausiai gerbiamų nepriklausomų Europos automobilių bandymų institutų TÜV SÜD atliktus bandymus, „Bridgestone Turanza All Season 6“ pasižymi geriausiomis klasėje stabdymo savybėmis ant šlapios dangos ir puikiu stabdymu tiek sausomis, tiek snieguotomis sąlygomis.

TÜV SÜD taip pat patvirtino, kad „Bridgestone Turanza All Season 6“ pasižymi puikiomis sukibimo su sniegu, posūkių įveikimo ir valdymo savybėmis. Kadangi universalios padangos naudojamos ištisus metus, vairuotojams labai aktualus ir kuo ilgesnis padangos eksploatavimo laikotarpis. Šiuo atžvilgiu naujosios padangos rida yra 20 proc. didesnė, palyginus su jos pirmtake - „Bridgestone Weather Control A005 EVO“.

Universalias naujosios padangos savybes padeda pasiekti ENLITEN – pažangiausių technologijų derinys, užtikrinantis maksimalų saugumą, išskirtines padangų eksploatacines savybes ir geresnes tvarumo charakteristikas. Naujoji padanga pasižymi visapusiškai geresniu eksploatacinių savybių balansu – optimizuotu rašto dizainu ir nauju mišiniu, užtikrinančiu geresnį sąlytį su asfaltu, vandens pašalinimą ir sniego sulaikymą.

Europoje sukurta ir gaminama „Bridgestone Turanza All Season 6“ padanga skirta lengviesiems automobiliams ir visureigiams. Ją bus galima įsigyti net 85 skirtingų dydžių – nuo 16 iki 21 colio. Tai patenkina 96 proc. universalių padangų paklausos. Svarbu ir tai, jog dėka ENLITEN technologijos panaudojimo, šios padangos pritaikytos tiek automobiliams su vidaus degimo varikliais, tiek ir elektrinėmis pavaromis. Todėl ši padanga universali ne tik eksploatavimo, bet ir tinkamumo įvairiems automobiliams atžvilgiu.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas