Staigmena: „Apple” automobilį gali pristatyti jau 2021 metų rugsėjį

Lukas Snarskis

2020-12-21, 15:42 (atnaujinta 2023-12-03, 15:34)

0 komentarų
Staigmena: „Apple” automobilį gali pristatyti jau 2021 metų rugsėjį

Gandai apie „Apple” kuriamą automobilį sklando jau keletą metų. Pervilioti inžinieriai iš garsių automobilių pramonės kompanijų, nutekinta informacija ir kiti duomenys leido neabejoti, jog technologijų milžinės laboratorijose, kartu su „iPhone” ar „iPad” kuriamas ir keturratė transporto priemonė. Nors pastaruoju metu sklido žinios, kad „Apple” visgi šio projekto atsisakė, šiandien į dienos šviesą iškilęs naujausias pranešimas byloja ką kita.

Remiantis Taivano dienraščiu EconomicDailyNews, „Apple” savo automobilį pristatys jau kitąmet, kadangi viena Taivano kompanija gavo užsakymą padidinti „Apple Care” serviso programos dalių gamybą jau 2021 metų antrąjį ketvirtį. Maža to, Kupertino gigantė netgi pradėjo savo gimtosios Kalifornijos valstijos keliuose testuoti pirmuosius prototipus.

Leidimą keliuose bandyti savavaldžius automobilius iš Kalifornijos motorinių transporto priemonių departamento bendrovė gavo dar 2017 metais, o pirmasis automobilis, tiesa, „Lexus” markės, aprūpintas „Apple” kurtu LiDAR jutikliu, buvo pastebėtas jau pernai. Nors dauguma analitikų prognozavo, kad „Apple” kurtas automobilis pasirodys 2023-2025 metais, panašu, kad tai įvyks net pora metų anksčiau.

Minėtos Taivano gamyklos vadovas užsiminė, kad „Apple” iš visų jėgų stengiasi suspėti automobilį paruošti iki 2021 metų rugsėjo, pandemijos situacija pasaulyje gali sutrukdyti tai atlikti numatytu laiku. Kaip ten bebūtų, ši informacija nėra patvirtinta pačios „Apple”, tad rekomenduojame į ją žiūrėti kritiškai.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas