Studentai sukūrė tikrą šedevrą: pademonstruotas elektrinis „Lincoln“ iš ateities

Lukas Snarskis

2021-08-18, 10:20 (atnaujinta 2023-12-03, 15:32)

0 komentarų
Studentai sukūrė tikrą šedevrą: pademonstruotas elektrinis „Lincoln“ iš ateities

Kompanija „Lincoln“ pristatė naują keturių vietų elektrinį sedaną, kuris bus žinomas kaip „ Anniversary“. Naujasis elektromobilis buvo pademonstruotas „Quail Motorsports Gathering“ renginio metu. Žinoma, su šia naujiena susijusi istorija yra kiek platesnė.

Ji prasidėjo, kai „Lincoln“ automobilių kompanija pavedė Holivudo „ArtCenter“ dizaino kolegijos studentams ne tik įsivaizduoti bei sukurti keturių konkrečių 2040 metų „Lincoln“ automobilių dizainus, bet ir pasistengti įsivazduoti bei kuriant apmąstyti pasaulį, kuriame egzistuotų šios ateities mašinos.

Kiekviena koncepcija turėjo atitikti „Lincoln“ taisykles – automobiliai turi būti elektrinės, autonominės, tačiau tuo pat metu ir prie bendros infrastruktūros, visuomenės gyvenimo tempo ir ritmo prisitaikiusios modernios transporto priemonės. Sukurtas „Anniversary“ dizaino prototipas - ilgas, žemas, aptakus, dviejų durų sedanas – dydžiu nepanašus į „Audi“ dangoraižį (nors „Anniversary“ koncepcinis automobilis turi keturias vietas).

Visuomenei pristatyto „Anniversary“ koncepcinio modelio ir su juo sietos pristatymo istorijos atveju, „Lincoln“ kompanija pasirinko gana įdomų naratyvą – automobilio pristatyme pasakojama apie Julliane ir Greg – pasakojime veikiančių sutuoktinių porą, kuri ateities pasaulyje važinėja naujuoju, visiškai elektrifikuotu „Lincoln“ automobiliu po mėgstamas jaunystės vietas, švęsdami 30 - ąsias vestuvių metines.

„Jų „Lincoln“ sedanas gali pasiekti skaitmeninius praeities vaizdus ir parodyti maloniausius savininkų prisiminimus prietaisų skydelyje“, - siekiant sukurti maloniai nuteikiančias emocines asociacijas pristatymo metu klausytojui apibūdinama būtent tokia – moderni, patikima bei patogi, o tinkamo savininko rankose malonius prisiminimus padedanti atrasti ir išsaugoti naujojo „Anniversary“ – ateities automobilio - modelio pusė.

Kitos „ArtCollege“ studentų sukurtos koncepcijos yra „Glider“ (dvivietis elektromobilis), „Amongst The Stars“ (visureigis) ir „Ensemble“ (šešiavietis). „Ford“ kompanijos vadovas Jimas Farley apie studentų dizainą pateikė tokį komentarą: „Dėkojame, kad kurdami prioritetu laikote žmones, o ne technologijas!“.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas