„Tesla“ kameros padeda policijai: Kalifornijoje suimtas vyras, šaudęs į kitus vairuotojus oriniu šautuvu

Lukas Snarskis

2021-06-03, 13:55 (atnaujinta 2023-12-03, 17:34)

0 komentarų
„Tesla“ kameros padeda policijai: Kalifornijoje suimtas vyras, šaudęs į kitus vairuotojus oriniu šautuvu

Pasak pietų Kalifornijoje įsikūrusio naujienų puslapio „ABC7“, vietos policija Anaheimo mieste suėmė vyrą, puolusį kitus eismo dalyvius šratiniu šautuvu. 34-erių vyras važiuodamas greitkeliu pro langą šaudė į kitų automobilių vairuotojus, taip juos terorizuodamas ir gąsdindamas.

Pranešime atskleidžiama, kad asmuo vardu Jesse Leal Rodriguez kaltinamas trimis pasikėsinimais į gyvybę bei trimis užpuolimais sukeliant kūno sužalojimus. Apie šaudymą oriniu šautuvu pranešė liudininkai iš Los Andželo, Orindžo ir Riversaido apygardų, o žinių portalą pasiekusi informacija atkeliavo tiesiai iš Riversaido apygardos prokuroro biuro.

Tyrėjai kol kas nėra tikri, ar Rodriguez apšaudyti aplinkinius automobilius sumanė vienas ar su kažkieno pagalba. Taip pat tiriama ar asmuo gali būti atsakingas už kitus panašius įvykius apylinkėse; pasak pranešimo apie 100 automobilių buvo apšaudyti plastikiniais šratais per pastarąjį mėnesį.

Sulaikyti pavojų eismo saugumui kėlusį vandalą padėjo vienos iš aukų „Tesla“ automobilyje gamykliškai įmontuotas vaizdo registratorius. „TeslaCam“ vadinamos technologijos dėka paaiškėjo, kad užpuolikas vairuoja raudoną „Chevrolet Trailblazer“. Policija rado kaltinamojo automobilį ir nedelsiant areštavo jo vairuotoją už pasikėsinimą į trijų „Tesla“ važiavusių asmenų gyvybes. Kol kas pabrėžiama, jog jei kaltinimai bus patvirtinti, Jesse Leal Rodriguez gali sėsti į kalėjimą bent 57-eriems metams.

Suimtas asmuo jau turi kriminalinės veiklos istoriją, kurioje yra ir kaltinimų dėl užtaisyto neregistruoto ginklo nešiojimą bei dalyvavimą gaujų veikloje. Vos prieš keletą metų jis buvo lygtinai paleistas iš įkalinimo įstaigos.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas