To Lietuvoje dar nėra buvę: nuo šiandien vairuotojai gali išbandyti neįtikėtiną naujovę, kuri suteiks papildomo patogumo

Lukas Snarskis

2023-05-11, 14:58 (atnaujinta 2023-12-03, 15:17)

0 komentarų

Nuo šiandien, gegužės 11 d., degalinių tinklo „Circle K Lietuva“ klientai galės pasinaudoti nauju atsiskaitymo už degalus būdu „Pay by plate“.

To Lietuvoje dar nėra buvę: nuo šiandien vairuotojai gali išbandyti neįtikėtiną naujovę, kuri suteiks papildomo patogumo

Kameros nuskaitys degalų įsipylusio automobilio numerius, o atsiskaitymas bus susietas su kliento paskyra specialioje programėlėje.

„Pay by Plate“ (liet. Įsipilk ir mokėk automobilio numeriais) atsiskaitymo metodas eliminuos būtinybę už degalus atsiskaityti fiziškai: užsipylus degalų, nereikės atlikti mokėjimo, tai įvyks automatiškai, pinigus nuskaitant nuo kliento paskyroje pateiktos mokėjimo kortelės.

Klientas savo paskyroje galės pridėti kelis automobilių numerius, tačiau dėl saugumo tas pats automobilio numeris negalės būti registruotas keliose paskyrose. Lygiai tokiu pačiu principu veiks ir mokėjimo kortelių aktyvacija programėlėje. Kad būtų galima naudotis naujuoju funkcionalumu, degalinių tinklo klientams reikės užsiregistruoti specialiai tam sukurtoje programėlėje „Easy Fuel“.

„Visada siekėme savo klientams sukurti kuo patogesnę patirtį. Iki šiol už degalus buvo galima atsiskaityti visais įmanomais būdais: parduotuvėje prie kasos, kortele prie terminalo, bekontakte kortele, telefonu parduotuvių kasose, mobiliu mokėjimu. Tačiau nusprendėme pasiūlyti dar vieną patogų ir greitą būdą.

Neabejojame, kad daliai mūsų klientų ši paslauga padarys apsilankymą degalinėje dar patogesniu. Tokiam atsiskaitymui net nereikės su savimi turėti piniginės – pakaks įsipilti degalų ir išvažiuoti“, – sako „Circle K“ degalų kategorijos vadovas Batijos šalims Rokas Laurinavičius.

Pasak jo, į specialias kameras ir visą reikalingą įrangą vien Lietuvoje buvo investuota virš 400 tūkst. eurų, o pačios programos kūrimas visam degalinių tinklui pasaulyje pareikalavo 1 mln. eurų siekiančių investicijų. Naujasis atsiskaitymo metodas šiuo metu diegiamas degalinių tinkle JAV ir Baltijos šalyse. Kuriant šią programą, daug dėmesio buvo skirta saugumo aspektams ir Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) nuostatoms.

Šiandien „Circle K“ vykdė eksperimentą, kurio metu dalyviai turėjo užsipilti 5 litrus degalų ir atsiskaityti skirtingais būdais, o jų laikas buvo fiksuojamas. Jo metu „Įsipilk ir mokėk automobilio numeriais“ atsiskaitymas, kartu su degalų pylimu, truko 1 min. 13 sek. – šis būdas buvo greičiausias.

Palyginimui, atsiskaitymas degalinėje užtruko ilgiausiai – 1 min. 45 sek. Šio naujo atsiskaitymo būdo pristatyme dalyvavo ir „Circle K milesPlus racing team“ komandos lenktynininkas Jonas Gelžinis. Pirkėjų patogumui siūlomi ir kiti atsiskaitymo būdai, kaip mokėjimas savitarnos terminale prie pompos ir atsiskaitymas per mobiliąją programėlę.

„Lenktynėse itin svarbus greitis. Nors miesto gatvėse šie principai negalioja, tikrai niekas nenori laukti eilėse ir gaišti daug laiko pilantis degalus. Todėl šis metodas, leidžiantis pripildyti degalų baką ir paprasčiausiai nuvažiuoti, yra labai patrauklus ir turėtų ne vieno žmogaus gyvenime sutaupyti bent keletą minučių. Dar niekur neteko bandyti tokios inovacijos“, – komentuoja J. Gelžinis.

Balandį atlikta „Circle K Lietuva“ jaunosios kartos atstovų apklausa atskleidė, kad 6 iš 10-ties skaitmeniniai atsiskaitymai apsipirkimo vietose yra labai svarbūs, o 35 proc. šį naują atsiskaitymo už degalus būdą vertina teigiamai ir mano, kad tai įdomi ir inovatyvi funkcija, tokios trūko. Pusei (52 proc.) respondentų būtų įdomu išbandyti šį naują atsiskaitymo už degalus būdą.

„Žinia, kad šis atsiskaitymo metodas yra aktualaus daugiau nei trečdaliui mūsų lojalių klientų jau parodo, kad judame teisinga linkme. Tikimės, kad palankiai vertinančiųjų šią naujovę gretos padaugės, realiai išmėginus patį atsiskaitymą. Negana to, ši funkcija padės suvaldyti ir vagystes: atsiradus galimybei skenuoti numerius, bus paprasčiau ieškoti vogtų automobilių, kas padės palengvinti ir policijos pareigūnų darbą, tai taip pat aktualu ir augant degalų vagystėms“, – teigia R. Laurinavičius.

18-24 metų asmenų apklausa atlikta apklausus lojalumo programos „Circle K Extra“ narius balandžio 10-16 dienomis. Jos metu iš viso apklausti 352 respondentai, gyvenantys Lietuvoje.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas