Unikalus „Audi“ pasiūlymas lietuviams: suteikia galimybę įsigyti mažai naudotą automobilį už patrauklią kainą ir dar su garantija

Lukas Snarskis

2023-03-09, 13:20 (atnaujinta 2023-12-25, 20:34)

0 komentarų

„Audi“ automobilių importuotojas Lietuvoje ir Latvijoje „Moller Baltic Import“ sukūrė unikalią platformą, kurioje siūlomas platus naudotų „Audi“ modelių pasirinkimas tiesiai iš gamyklos Vokietijoje demonstracinių automobilių parko. Visi jie priklauso anksčiau naudotų automobilių programai „Audi Approved :plus“, o tai reiškia, kad jiems galioja mažiausiai 12 mėnesių garantija, juos nuodugniai patikrino „Audi“ prekybos partneriai, taip pat jie turi pilną, patikimą istoriją ir tikslius ridos duomenis.

Unikalus „Audi“ pasiūlymas lietuviams: suteikia galimybę įsigyti mažai naudotą automobilį už patrauklią kainą ir dar su garantija

Dvi Baltijos šalys yra pirmosios rinkos be Vokietijos, kuriose tokį platų pasirinkimą siūlanti internetinė platforma veikia vietine kalba, o oficialios „Audi“ atstovybės suteikia visą reikiamą pagalbą įsigyjant automobilius. Klientams siūloma iki 1000 įvairių automobilių modelių, kuriuos „Audi“ atstovai pristatys per mažiau nei 2 mėnesius.

Ilgvars Lubka, „Audi“ prekės ženklo vadovas Lietuvoje ir Latvijoje, teigia, kad „Audi Approved :plus“ yra puikus pasirinkimas vairuotojams, kurie ieško kokybiško, saugaus ir, svarbiausia, visapusiškai patikrinto naudoto automobilio. Ši programa garantuoja, kad naudoti automobiliai yra puikios būklės ir suteikia pratęstą gamyklinę garantiją.

„Pastaruosius kelerius metus naudotų automobilių pardavimai auga ir mes ieškome būdų, kaip klientams suteikti didesnį pasirinkimą bei patogumą. Pačią „Audi Approved :plus“ programą rinkoje jau turėjome, tačiau naujoji internetinė platforma klientams Lietuvoje gerokai išplėtė pasirinkimą, – sako I. Lubka. – Tai išties unikali galimybė. Demonstraciniai salonų automobiliai visada buvo labai populiarūs tarp klientų, kurie ieško mažai naudotų automobilių su nedidele rida, gamykline garantija ir patikima, pilna istorija už protingą kainą. Naujajame tinklalapyje galima rasti platų tokių automobilių pasirinkimą iš „Audi“ organizacijos tinklo ne tik Lietuvoje ir Latvijoje, bet ir Vokietijoje.“

Dauguma „Audi Approved :plus“ programoje siūlomų automobilių buvo naudojami kaip demonstraciniai, didelė dalis jų pirmą kartą užregistruoti per pastaruosius metus, o rida siekia apie 10 000 km. Tinklalapyje siūlomos tokios pat kainos, kaip ir Vokietijoje, klientams papildomai kainuoja tik jų transportavimas ir registracija Lietuvoje.

Programos klientams „Audi“ prekybos partneriai suteikia visą reikiamą pagalbą, įskaitant automobilio užsakymą, transportavimą, patikrą ir testavimą automobiliui atvykus, registraciją, pasiūlo lizingo ir draudimo paslaugas, o taip pat gali išpirkti turimą automobilį. Be to, į „Audi Approved :plus“ programą įtraukti automobiliai aptarnaujami oficialiame „Audi“ autoservise ir turi mažiausiai 12 mėnesių trukmės garantiją. Daugeliu atvejų pratęsta gamyklinė garantija galioja kur kas ilgiau.

„Audi Approved :plus“ automobiliai yra patikimi, kadangi visi jie yra nuodugniai patikrinami, įskaitant 110 punktų patikros programą. Jos metu kruopščiai patikrinamas automobilio salonas, variklio skyrius, išorė, pakabos sistema, važiuoklė ir kita įranga, atliekamas bandomasis važiavimas ir galutinis įvertinimas. Jei randama bet kokių trūkumų, jie taisomi naudojant tik originalias atsargines dalis. Į programą taip pat įeina ridos patikra – šie automobiliai išties būna nuvažiavę tiksliai tiek, kiek rodoma jų prietaisų skyde.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas