Vilniečiai gali susidurti su nepatogumais: pirmadienį prasideda viešojo transporto vairuotojų streikas, viskas ką reikėtų žinoti

Lukas Snarskis

2022-12-03, 11:18 (atnaujinta 2023-12-03, 15:23)

0 komentarų

Gruodžio 2 dienos duomenimis, 35 proc. bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ vairuotojų planuoja nuo gruodžio 5 dienos dalyvauti streike.

Vilniečiai gali susidurti su nepatogumais: pirmadienį prasideda viešojo transporto vairuotojų streikas, viskas ką reikėtų žinoti

Šiuo metu pateikti preliminarūs pirmadienio tvarkaraščiai, kurie skelbiami internete www.stops.lt. Preliminarūs tvarkaraščiai bus atnaujinti sekmadienį nuo 16 val. ir pirmadienį 6 val. ryte.

Prašome keleivių keliones pirmadienį planuoti su laiko atsarga ir tikrinti viešojo transporto tvarkaraščius likus ne daugiau nei 1 valandai iki planuojamo išvykimo. Tvarkaraščius galima rasti www.stops.lt, „m.Ticket“, o realiu laiku transporto priemones galite sekti „Google Maps“ ir „Trafi“ programėlėse.

Primename, kad kitų vežėjų maršrutai važiuos įprastais tvarkaraščiais. Vežėjų aptarnaujami maršrutai čia: https://judu.lt/vezejai/.

Streiko metu kelionės viešuoju transportu bus sutrikdytos. Suprantame, kad situacija mieste bus apsunkinta, todėl atsiprašome visų gyventojų, ypatingai viešojo transporto keleivių, už nepatogumus ir dedame visas pastangas, kad netrukus vėl galėtume keliauti įprastai.

Svarbiausi klausimai ir atsakymai

Kaip gruodžio 5 dieną reikės keliauti viešuoju transportu?

Kelionę reikėtų planuoti iš anksto ir tikrinti viešojo transporto eismo tvarkaraščius, kuriuos galima rasti www.stops.lt, m.Ticket, Trafi programėlėse, o „Google Maps“ viešąjį transportą realiu laiku. Pagal galimybes rekomenduojama gruodžio 5 d. dirbti nuotoliniu būdu, jeigu tokios galimybės nėra ir reikia keliauti į paskaitas, pamokas ar darbą, siūlome rinktis alternatyvius kelionės variantus: vykstant automobiliu kooperuotis su kaimynais, draugais ar šeimos nariais, naudotis automobilių dalijimosi paslauga (Spark, CityBee).

Kaip sužinoti naujausius viešojo transporto tvarkaraščius?

Visa informacija apie VT tvarkaščius bus skelbiama internete www.judu.lt, www.stops.lt „Google Maps“. Taip pat JUDU eismo valdymo centras informaciją atnaujins nuolat, todėl naujausi pasikeitimai bus skelbiami operatyviai, kad keleiviai streiko metu patirtų kuo mažiau nepatogumų.

Kiek laiko truks streikas?

Paskelbtas streikas yra neterminuotas, todėl jo trukmės numatyti negalima.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas