Vokiškų automobilių – nė kvapo: paaiškėjo, populiariausi sausio mėnesio automobiliai Lietuvoje

Lukas Snarskis

2023-03-02, 08:30 (atnaujinta 2023-12-03, 15:21)

0 komentarų

Nauji metai – nauji vėjai. Praėjusiais metais europiečiai dažniausiai pirko „Peugeot 208“ automobilį, kuris pirmavo regione pagal pardavimus, tačiau šiemet tendencijos gali būti kitokios. Dabar jau aišku kokius automobilius pirmąjį šių metų mėnesį rinkosi lietuviai.

Vokiškų automobilių – nė kvapo: paaiškėjo, populiariausi sausio mėnesio automobiliai Lietuvoje

Populiariausiu sausio mėnesio automobiliu Lietuvoje tapo „Toyota Yaris Cross“, kurį įsigijo 173 pirkėjai, atskleidžia „Dataforce“ informacija. Verta pastebėti, kad šio modelio populiarumas išaugo net 239,2 proc., lyginant su analogišku laikotarpiu pernai. Antroje vietoje – „Kia Sportage“.

Trečias populiariausias sausio mėnesio automobilis Lietuvoje – dar vienas japonų milžinės šedevras. „Toyota Corolla Cross“ buvo parduotas 58 kartus ir užėmė trečiąją poziciją. Toliau rikiuojasi „Dacia Sandero“, „Ford Transit Custom“, o šeštoje vietoje – „Škoda Karmiq“.

Tarp dešimties populiariausių galima rasti ir dar du „Toyota“ sukurtus automobilius – tai „Corolla“ ir visureigis „RAV4“. Puikus rezultatus Japonijos bendrovė fiksavo ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėje Lenkijoje, kur šio gamintojo automobiliai užėmė pirmas penkias populiariausiųjų vietas.

Populiariausias automobilis sausio mėnesį Lenkijoje – „Toyota Yaris Cross“, kurio pardavimai, lyginant su praėjusių metų sausiu, išaugo net 197 proc. Antroje pozicijoje – „Yaris“ modelis, kuris Lenkijoje buvo parduotas 1 409 pirkėjams. Trečioje vietoje rikiuojasi „Corolla“, ketvirtoje – „Corolla Cross“, o penketuką užbaigia „Toyota RAV4“.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas