„Volkswagen“ bando išpirkti savo nuodėmes: po nesuvokiamo kompanijos darbuotojo poelgio – dovanos naujesnių VW automobilių savininkams

Lukas Snarskis

2023-03-09, 08:09 (atnaujinta 2023-12-03, 17:38)

0 komentarų

Automobilių gamintojai vis dažniau siūlo tam tikras paslaugas, už kurias reikėtų susimokėti. Papildomai apmokestinamos paslaugos gali būti prieinamos ne visiems, tačiau tam tikrais momentais jos gali gelbėti gyvybes. Skaudžią pamoką neseniai gavo ir „Volkswagen“.

„Volkswagen“ bando išpirkti savo nuodėmes: po nesuvokiamo kompanijos darbuotojo poelgio – dovanos naujesnių VW automobilių savininkams

Dar vasario pabaigoje rašėme apie itin nemalonų įvykį, kuriame Vokietijos automobilių milžinės atstovai šokiravo dalį internautų. Tuomet, Ilinojaus valstijos šerifo biuras pasidalino įrašu socialiniame tinkle „Facebook“, kuriame pranešama apie įvykusią automobilio vagystę ir vaikų pagrobimą. Įraše skelbiama, jog iš moters buvo pavogtas „VW Atlas“ automobilis su įmontuota sekimo technologija, tačiau „Volkswagen“ atstovai atsisakė padėti, kol negavo mokėjimo už šią paslaugą.

Iškart po šio įvykio, Vokietijos automobilių gamintojo pareiškime teigiama, kad telefonu atsiliepęs asmuo pažeidė „Volkswagen“ taisykles, o ši situacija yra tiriama kompanijos viduje. Tačiau dabar VW atstovai žengė dar vieną žingsnį, siekdami išpirkti savo kaltę. Pranešama, jog visuose 2020 – 2023 metų modeliuose, kurie turi šią funkciją, ji bus aktyvuota nemokamai.

„Volkswagen“ siūloma „Car-Net“ saugumo funkcija yra mokama ir ją galima užsisakyti kaip papildomą prenumeratą, tačiau aukščiau minėtuose bendrovės automobiliuose, ji bus aktyvuota visiškai nemokamai, o visa tai galios net penkerius metus.

„Volkswagen“ turi ir darys geriau dėl visų, kurie pasitiki mūsų prekės ženklu, įskaitant ir teisėsaugos pareigūnus, kuriems pavesta mus visus saugoti“, - sakė „Volkswagen of America“ rinkodaros viceprezidentė Rachael Zaluzec. „Šiandien mes nustatome naują klientų ramybės standartą“.

Priminsime, jog Ilinojaus valstijoje įvykęs incidentas susijęs su „Volkswagen Atlas“ automobiliu, kuris buvo pagamintas 2021 metais. Šioje transporto priemonėje buvo įmontuota „Car-Net“ funkcija, leidžianti transporto priemonių savininkams sekti savo automobilius. Tačiau vėliau paaiškėjo, jog automobilio savininkė jau neturėjo nemokamos prieigos prie šios paslaugos.

Policija bandė paskambinti gamintojui, kad funkcija būtų įjungta. Tačiau telefonu atsakiusio asmens atsakymas šokiravo – pasirodo, kad paslauga galės būti įjungta tik tuomet, kai bus atliktas 150 JAV dolerių mokėjimas. Būtent tiek kainuoja ši „Volkswagen“ siūloma galimybė.

Reaguodama į tai, policija turėjo gauti kredito kortelės numerį ir perskambinti VW atstovui, kad „Car-Net“ paslauga būtų aktyvuota. Kaip bebūtų, mokėti už šią paslaugą taip ir neprireikė. Pranešama, kad iki apmokant už šią paslaugą, vaikas buvo išgelbėtas, o transporto priemonė buvo rasta, todėl „Car-Net“ surinkti duomenys buvo nebenaudingi. Į visą šią situaciją netrukus sureagavo ir „Volkswagen“ atstovai.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas