„Volkswagen“ pristatė atnaujintą „T-Cross“: modernus dizainas ir naujos spalvos

Lukas Snarskis

2023-07-10, 14:41 (atnaujinta 2023-12-03, 17:38)

0 komentarų

„Volkswagen“ pristatė atnaujintą „T-Cross“, kuris sulaukė dizaino, bazinės komplektacijos, technologijų ir interjero patobulinimų.

„Volkswagen“ pristatė atnaujintą „T-Cross“: modernus dizainas ir naujos spalvos

Per ketverius gamybos metus iš viso parduota 1,2 mln. šio modelio automobilių, o už Europos ribų jis dar žinomas kaip „Tacqua“ ir „Taigun“.

„Atidžiai įsiklausėme į savo klientų pastebėjimus tam, kad pagerintume svarbiausiais „T-Cross“ savybes. Atnaujintas dizainas, nauja multimedijos sistema ir geresnė interjero medžiagų kokybė leidžia jaustis lyg aukštesnės klasės automobilyje. Šiame kompaktiškame miesto visureigyje lengvai telpa penkių asmenų šeima, jame gausu vietos daiktams, jį komplektuosime su ekonomiškais varikliais ir gausybe saugumo sistemų“, – teigė Irmelda Labbe , „Volkswagen“ valdybos narė, atsakinga už pardavimus, rinkodarą ir popardaviminę priežiūrą.

Modernus dizainas ir naujos spalvos

Iš išorės atnaujintą „T-Cross“ atpažinti padės nauji integruoti LED priekiniai ir galiniai žibintai bei LED dienos šviesos. Pirmą kartą „T-Cross“ bus galima įsigyti su naujaisiais „IQ.LIGHT LED“ matricos priekiniais žibintais, o spalvų gamą papildė trys nauji atspalviai – sportiška geltona „Grape Yellow“, elegantiška šviesiai mėlyna „Clear Blue Metallic“ ir ryški raudona „Kings Red Metallic“.

Nauja multimedijos sistema ir aukštos kokybės interjeras

Pagrindinio atnaujinto „T-Cross“ salono elementu tapo sklendžiantis, lietimui jautrus multimedijos ekranas, kurio įstrižainė standartiškai siekia 20,3 cm (8 colius), o papildomai galima pasirinkti versiją ir su 23,4 cm (9,2 colių) įstrižainės ekranu. Be to, nuo šiol visose versijose standartiškai montuojamas skaitmeninis prietaisų skydelis.

Pagrindinė „T-Cross“ panelė taip pat buvo iš esmės atnaujinta – kaip ir didesniuose „Volkswagen“ modeliuose, dabar ji apsiūta aukštesnės klasės medžiaga. Tas pats galioja ir durų apmušalams „Style“ bei „R-Line“ versijose. Standartiškai montuojama rankiniu būdu valdoma oro kondicionavimo sistema, o papildomai galima pasirinkti „Air Care Climatronic“ automatinę oro kondicionavimo sistemą su lietimui jautriais valdikliais.

Gerai apgalvotas ir lankstus

Kompaktinių visureigių klasėje „T-Cross“ visada pasižymėjo vienu erdviausių ir lanksčiausių interjerų. Šio lankstumo suteikia galimybė sutalpinti penkis žmones ir 140 mm slankiojanti galinė sėdynė, kuri leidžia išplėsti kroviniams skirtą vietą bagažinėje. Pastaroji, priklausomai nuo galinės sėdynės pozicijos, talpina nuo 385 iki 455 litrų krovinių. Nulenkus galinę sėdynę galima sutalpinti net 1281 litrų krovinių. „Life“ ir aukštesnėse komplektacijose taip pat galima visiškai nulenkti ir priekinę keleivio sėdynę – tai leidžia salone sutalpinti krovinius net iki 2398 mm ilgio, pavyzdžiui, net ir banglentę ar parasparnį.

„Volkswagen“ taip pat padidino maksimalią vertikalią tempimo kablio apkrovą nuo 55 iki 75 kilogramų. Tai leis tempti didesnes priekabas arba, pasitelkiant papildomą laikiklį, gabenti sunkesnius dviračius, pavyzdžiui, elektrinius.

„Travel Assist“ suteiks daugiau komforto

Atnaujintas „T-Cross“ yra vienas iš nedaugelio automobilių savo klasėje, kuriame pasirenkamai montuojamas „Travel Assist“ vairuotojo asistentas, kuris gali tiek stabdyti, tiek pagreitėti, padėti laikytis greičio apribojimų, įveikti posūkius ir žiedines sankryžas. Tuo tarpu „Lane Assist“ sistema padeda išsilaikyti eismo juostoje, o, jei pasirenkama automatinė DSG greičių dėžė, „T-Cross“ geba ir pats sustoti bei vėl pradėti važiuoti eisme.

Standartiškai komplektuojami LED žibintai ir skaitmeninis prietaisų skydelis

Smarkiai papildyta standartinė „T-Cross“ komplektacija dabar pasižymi priekiniais ir galiniais LED žibintais, multifunkcine kamera, „Dynamic Road Sign Display“ sistema, skaitmeniniu prietaisų skydeliu „Digital Cockpit“ bei nauja multimedijos sistema. Aukštesnėje „Life“ komplektacijoje klientai ras ir 16 colių lengvojo lydinio ratlankius bei odinį multifunkcinį vairą. Taip siūlomos gausiausios „Style“, kuri skirta norintiems daugiau elegancijos, ir sportiškoji „R-Line“ versijos. Į visus „T-Cross“ bus montuojami jau gerai pažįstami našūs benzininiai TSI varikliai.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas