„Xiaomi“ sudrebins automobilių rinką: sensacingas pristatymas įvyks jau netrukus, aiškėja intriguojančios detalės

Lukas Snarskis

2021-08-21, 15:15 (atnaujinta 2023-12-26, 20:04)

0 komentarų
„Xiaomi“ sudrebins automobilių rinką: sensacingas pristatymas įvyks jau netrukus, aiškėja intriguojančios detalės

Šių metų pradžioje, kovo mėnesį, „Xiaomi“ oficialiai paskelbė apie savo išmaniųjų elektromobilių verslo pradžią. Taip pat buvo patvirtinta, kad naujajam padaliniui vadovaus bendrovės įkūrėjas ir generalinis direktorius Lei Junas.

Po oficialaus pranešimo Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas derasi su keliais automobilių gamintojais dėl partnerystės, tačiau ilgą laiką po pranešimo paskelbimo nebuvo gauta jokių, su naujuoju ,,Xiaomi‘‘ padaliniu, susijusių žinių. Tačiau pastaruoju metu buvo pranešta, kad „Xiaomi“ nori įsigyti Kinijos „Evergrande“ elektromobilių padalinio akcijų.

Dabar, naujausioje „Science Innovation Board Daily“ ataskaitoje, teigiama, kad „Xiaomi“ kurs savo automobilį nuo nulio, o išsamią informaciją apie tai oficialiai atskleis jau kitą savaitę. Šaltiniai Kinijoje taip pat atskleidė, kad bendrovė palaikė ryšius su visame pasaulyje žinomu automobilių dalių ir išmetamųjų teršalų technologijų tiekėju, taip pat rengia ir dizaino planą.

„Xiaomi“ paskelbė pareiškimą, paneigiantį gandus apie derybas su „China Evergrande Group“ dėl 65 proc. dalies pirkimo. Atstovas priduria, kad bendrovė kalbėjosi su keliais automobilių gamintojais, tačiau nepriėmė jokio sprendimo dėl partnerystės savo elektromobilių versle.

Nors „Xiaomi“ paneigia gandus, „China Evergrande Group“ teigia, kad derybos su „Xiaomi“ dėl savo EV (elektrinių transporto priemonių) bloko pardavimo yra labai ankstyvoje stadijoje. Anksčiau bendrovė buvo paskelbusi, kad grupė derasi su potencialiais investuotojais, norėdama parduoti dalį savo akcijų, įskaitant EV ir turto valdymo padalinius.

Praėjusį mėnesį L.Junas, „Xioami Group“ įkūrėjas, generalinis direktorius ir pirmininkas, aplankė SAIC būstinę taip įtraukdamas ją į kitų jo aplankytų automobilių gamybos įmonių sąrašą, įskaitant „BYD“, „Great Wall“, „Wuling“ ir kai kurias kitas gerai žinomas automobilių gamybos kompanijas. Tuo metu buvo atskleista, kad per pastarąsias 75 dienas „Xiaomi“ vadovybė aplankė 85 pramonės atstovus, kontaktavo su daugiau nei 200 automobilių pramonės veteranų, rengė keturias vidaus valdymo diskusijas ir du oficialius valdybos posėdžius.

„Xiaomi“ siekia pasiūlyti aukštos kokybės išmaniąsias elektrines transporto priemones, kad vartotojai visame pasaulyje galėtų mėgautis išmaniąja technika visame pasaulyje, sako Lei Jun. , Siekdami kad jų dukterinė įmonė galėtų laisvai dirbti su elektromobiliais ir su jais susijusiu sektoriumi, bendrovė planuoja investuoti apie 10 milijardų juanių (apie 1,5 mlrd. JAV dolerių) per ateinančių 10 metų laikotarpį.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas