„Red Bull“ komandos vadovas atskleidė sėkmės priežastis: įvardijo ne tik įspūdingą M.Verstappeno formą, bet ir viso personalo indėlį

2023 metų „Formulės 1“ sezonas buvo pažymėtas gausybe rekordų ir tiesiog įspūdingu Maxo Verstappeno ir „Red Bull“ dominavimu. Komanda 2023 metais laimėjo beveik visas lenktynes ir užtikrintai iškovojo ne tik pirmąsias dvi vietas lenktynininkų įskaitoje, bet ir konstruktorių taurę.

M.Verstappenas iškovojo 19 pergalių lenktynėse ir buvo greičiausias 12 kvalifikacinių važiavimų, o Sergio Perezas savo sąskaitoje turėjo dvi pergales. Verta paminėti ir tai, jog tai buvo pirmas kartas per 18 metų trunkančią „Red Bull“ istoriją „Formulės 1“ lenktynėse, kuomet komanda iškovojo pirmąsias dvi vietas asmeninėje įskaitoje.