Kimi Räikkönen sugrįžta: greičiausias suomis dar kartą bandys laimę „NASCAR“

Lukas Snarskis

2022-05-28, 13:30 (atnaujinta 2023-12-03, 15:25)

0 komentarų
Kimi Räikkönen sugrįžta: greičiausias suomis dar kartą bandys laimę „NASCAR“

Viena iš įdomiausių „F1“ personų Kimi Räikkönen (pilnas vardas Kimi-Matias Räikkönen) praėjusio sezono bėgyje paskelbė, kad baigia savo kaip lenktyninko karjerą. Tuometinis „Alfa Romeo“ komandos pilotas savo vietą užleido kitam suomiui Vallteri Bottas ir atrodė panašu, kad greitu metu nieko apie jį neišgirsime. Tačiau prireikė vos pusės metų ir „Trackhouse Entertainment Group“ pažadėjo, kad su nauja komanda „PROJECT91” startuos „NASCAR“ lenktynėse.

Komandos savininkas Justin Marks šią savaitę pranešė, kad Kimi Räikkönen bus vienas iš pagrindinių jos pilotų. 2007-ųjų „F1” pasaulio čempionas su daugiausiai lenktynių startų pasirinko 91-ą numerį ir pirmą kartą pasirodys su naujuoju „Chevrolet Camaro“ jau rugpjūčio 21-ą dieną „Watkins Glen“ trasoje. Kaip teigia pats Justin, pasaulio „Formulės 1“ čempionas ir tikriausiai vienas iš labiausiai patyrusių pilotų padės naujajai programai startuoti su trenksmu.

Kaip ir galima suprasti iš straipsnio pavadinimo, tai nėra pirmasis Kimi Räikkönen bandymas „NASCAR“ lenktynėse. Dar 2011-ais jis startavo „NASCAR Camping World Truck Series“ ir „NASCAR Xfinity Series“. Aišku, kad čia jo karjera nesusiklostė taip gerai kaip „F1”, kurioje jis lenktyniavo nuo 2001 iki 2008 bei nuo 2012 iki pernai metų pabaigos. Aišku, kad didžiausias jo karjeros pasiekimas yra 2007-ųjų pasaulio čempiono titulas su „Scuderia Ferrari“ ir jame įspūdingai vos vienu taškeliu galutinėje įskaitoje įveikti tuometiniai „McLaren“ pilotai Lewis Hamilton ir Fernando Alonso.

Kaip teigia pats pilotas, jis net neieškojo būdų vėl pradėti lenktyniauti, tačiau Justin Marks jį įkalbėjo prisijungti prie daug žadančios „PROJECT91” komandos. Šiuo metu yra žinoma, kad šiais metais 42-iejų suomis pasirodys tik „Watkins Glen“ trasoje, bet kitąmet jų bus dar daugiau.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas