Prisijunkite
Prisijunkite
Nors grožio salonai siūlo vis daugiau šios procedūros variantų, japonišką manikiūrą tikrai galima atlikti ir namų sąlygomis. Tai nėra sudėtinga, o jei turi šiek tiek kantrybės ir tinkamų priemonių ir rezultatas tikrai pradžiugins. Svarbiausia, kaip visada švelnumas ir neskubėjimas. Čia viskas vyksta tyliai, be lempų, be kvapų, be skubos.
Pirmiausia svarbu nusiteikti, kad tai ne tik nagų tvarkymas, bet ir ramus laikas sau. Idealu būtų pasirinkti ramų vakarą, pasidėti šiltos arbatos ir pasiruošti viską, ko prireiks. Jei neturi specialaus japoniško manikiūro rinkinio, galima naudoti atskirai įsigytus natūralius produktus – bičių vašką, švelnų poliravimo miltelių mišinį, aliejų ir minkštą poliravimo pagalvėlę.
Pirmas žingsnis, kaip visada kruopščiai nuvalyti nagų paviršių. Jei nagai buvo lakuoti, reikia pašalinti visus likučius, bet be acetono, nes jis sausina. Geriau naudoti švelnų bealkoholį valiklį arba natūralaus aliejaus pagrindo produktą. Tuomet nagai formuojami švelnia dilde, nepleškinant ir netempiant.
Toliau į nagą įtrinamas pastos arba vaško pagrindu pagamintas maitinamasis mišinys. Jis gali būti su bičių vašku, vitaminais, mineralais, net keratinu. Įtrinimas vyksta švelniais judesiais, naudojant pirštų galus ar specialią poliravimo pagalvėlę. Svarbu ne spausti, o masažuoti. Tik taip veikliosios medžiagos įsigeria į nago plokštelę.
Po to paviršius lyginamas minkštu buffer'iu, bet ne tam, kad būtų blizgesys dėl trynimo, o kad įtrintos medžiagos dar geriau pasiskirstytų. Jeigu viskas atlikta tinkamai, nagai įgauna švelnų spindesį. Ne dirbtinį, o tokį, kuris atrodo lyg natūraliai drėgni ir gyvi.
Šios procedūros nereikia kartoti dažnai. Užtenka vieno karto kas dvi arba tris savaites. Nagai palaipsniui tampa tvirtesni, o jų paviršius mažiau linkęs skilinėti ar luptis. Jei oda aplink nagus sausa, verta ją papildomai pamaitinti aliejumi arba kremu, kad efektas būtų visapusis.
Ir jei manai, kad viskas baigėsi, kai įtrini paskutinį lašelį vaško – klysti. Japoniškas manikiūras visų pirma yra būsena. Tai tas laikas, kai niekur nereikia bėgti, kai gali tyliai pasirūpinti savimi, ne dėl kitų žvilgsnių, o dėl savo pojūčio ir tai tikrai verta išbandyti.
0 komentarų
Komentuoti ir diskutuoti gali tik registruoti portalo lankytojai. Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės ir prisijungti prie diskusijų!
Prašome prisijungti