Patarimai vairuotojams

Norite tinkamai prižiūrėti savo transporto priemonę ir būti atsakingu kelių eismo dalyviu? Esate ten, kur reikia, kadangi pateikiami patarimai vairuotojams leis gauti svarbiausią informaciją apie transporto priemones, jų priežiūrą, atsakingą vairavimą bei visą kitą informaciją, kuri skirta vairuotojams. Bilis.lt rasite daug naudingos informacijos, kuri padės Jums tapti atsakingu kelių eismo dalyviu.

Patarimai vairuotojams – vienoje vietoje

Norint būti geru kelių eismo dalyviu – reikia reguliariai atnaujinti savo žinias. Mokymasis gali kelti geras emocijas, džiuginti informacija, kurią pritaikius praktiškai bet kokio ilgumo atstumų įveikimas bus saugus ir komfortabilus. Juk žinios padeda ne tik įveikti atstumus, tačiau ir tai daryti patogiai, saugiai. Svetainėje pateikti patarimai skirti labai įvairioms transporto priemonėms, skirtingus įgūdžius turintiems vairuotojams, kategorizuojami pagal tai – į ką orientuoti: vairavimo ypatumus, automobilių priežiūrą, auto dokumentų tvarkymą ir t.t.

Pas mus pateikti patarimai vairuotojams yra ne tik labai įvairūs, tačiau ir džiuginantys savo įvairiapusiškumu. Jais dalinasi tiek patyrę vairuotojai, profesionalai, tiek asmenys vairuojantys savo poreikiams patenkinti, tačiau galintys pastebėti dalykus, kurie nepastebimi vairavimo asams. Susipažinkite, išbandykite ir pajuskite greitį, kuris net ir būdamas didelis taip pat gali būti saugus.

Kaip vairuoti saugiai?

Tiek patyrę, tiek pradedantieji vairuotojai turėtų į savo vairavimo rutiną įtraukti kelias paprastas taisykles. Prieš pradedant kiekvieną kelionę – svarbu patikrinti transporto priemonę, pasižiūrėti, ar ji yra paruošta kelionei: įvertinkite veidrodėlių padėtį, patikrinkite ar veikia langų valytuvai, žinoma, prieš ilgesnę kelionę reikia patikrinti ir transporto priemonės ratus, padangas, apžiūrėti, ar transporto priemonėje yra užtektinai langų skysčio, tepalų, freono oro kondicionieriaus sistemoje.

Važiavimo metu daugiau dėmesio skirkite eismui, o ne ženklams, neklausykite garsiai muzikos, nekalbėkite telefonu, nevalgykite. Visai tai blaško ir gali apsunkinti keliones, sukelti pavojų Jums arba aplinkiniams. Jeigu patekote į spūstis – daugiau dėmesio skirkite didelių gabaritų transporto priemonėms.

Daugelį panašių patarimų rasite šioje svetainės skiltyje. O geram vairavimui greta teorijos reikia kuo daugiau praktikos. Ji leis išmokti tinkamai reaguoti bet kokiose situacijose ir tapti gerų kelių eismo dalyviu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas