Prisijunkite
Prisijunkite
Kiekvienas turime dieną, kada viskas prasidėjo – gimimo data įrašyta pase, pažymėjimuose, prisiminimuose. Bet ar kada pagalvojai, kad ta data yra daugiau nei tik skaičiai? Kad joje slypi tam tikras kodas, kuris atspindi tave, tavo energiją, net požiūrį į pasaulį?
Daugelis žmonių bent kartą gyvenime pasidomi astrologija, horoskopais, bando rasti ryšį tarp žvaigždžių ir savęs. Tačiau mažai kas žino, kad vien tik tavo gimimo data, be jokio sudėtingo žvaigždžių išsidėstymo, jau slepia informaciją. Ir ne, tai ne būrimas, tai paprasta matematika, kuri stebėtinai dažnai pataiko į dešimtuką.
Sužinok, kaip iš savo gimimo datos suskaičiuoti gimimo skaičių – tą vienaženklį skaičių, kuris, kaip sako numerologai, atspindi tavo pagrindinę gyvenimo kryptį. Ir galbūt jis pasakys ką nors tokio, kas tave nustebins labiau nei bet kuris horoskopas.
Kaip apskaičiuoti savo gimimo dienos skaičių?
Viskas labai paprasta. Imk savo pilną gimimo datą – metus, mėnesį ir dieną ir sudėk visus skaitmenis tol, kol gausi vienaženklį skaičių. Štai pavyzdys: jei gimimo data yra 1990 metų balandžio 15 diena – skaičiuoji taip: 1 + 9 + 9 + 0 + 4 + 1 + 5 = 29. Toliau – 2 + 9 = 11. Dar kartą – 1 + 1 = 2. Taigi, tavo gimimo skaičius būtų 2.
Yra ir šiek tiek išskirtinių atvejų, kai iš visos datos gaunamas skaičius 11 arba 22. Tokie skaičiai vadinami „meistriškais“, bet jei tik pradedame žaisti su šia tema – saugiau juos irgi redukuoti iki vienaženklio (11 tampa 2, 22 – 4).
Ką reiškia tavo skaičius?
Gimimo skaičius dažnai atspindi tavo vidinį kompasą: kaip tu reaguoji į pasaulį, kaip bendrauji, kokius sprendimus linkęs priimti. Ir nors tai nėra nei diagnozė, nei būrimas, jis dažnai pateikia įdomų kampą pažiūrėti į save šiek tiek iš šalies.
Tie, kurių skaičius yra vienas, dažnai turi stiprų norą vadovauti, būti pirmi, imtis iniciatyvos. Jų gyvenime svarbu savarankiškumas, kartais net nepriklausomybės troškimas tampa varomąja jėga.
Skaičius du dažniausiai priklauso tiems, kurie moka išgirsti, matyti tarp eilučių. Jie yra taikūs, diplomatai, dažnai veikiantys tyliai, bet labai reikšmingai. Tokiems žmonėms svarbus emocinis ryšys.
Skaičius trys dažnai siejamas su kūryba, lengvumu ir komunikacija. Tai tie žmonės, kurie moka kalbėti, rašyti, kurti – ir jiems visai patinka dėmesys. Kartais jie atrodo išsiblaškę, bet jų protas dirba nenutrūkstamai.
Ketvertukai dažnai mato pasaulį kaip struktūrą. Jie rimti, logiški, labai darbštūs. Jiems svarbu tvirtas pagrindas – tiek darbe, tiek santykiuose. Kartais juos lydi noras viską kontroliuoti, bet tai kyla iš noro apsaugoti.
Skaičius penki – tai nuotykis. Judėjimas, kelionės, pokyčiai. Šie žmonės nemėgsta rutinos, jiems nuolat reikia naujų potyrių, laisvės. Jie moka prisitaikyti, bet ilgai vienoje vietoje tikrai ne jų stilius.
Šešetai – tai šeimos, rūpesčio ir harmonijos žmonės. Jie dažnai būna tie, į kuriuos kreipiamasi pagalbos. Jie nori kurti saugų pasaulį aplink save. Jų vidinis pasaulis dažnai labai turtingas, net jei iš išorės tai nesimato.
Skaičius septyni priklauso ieškotojams. Jie analizuoja, klausia, gilina. Jiems svarbūs atsakymai, bet tik tada, kai jie patys juos atranda. Jie gali būti uždari, bet jų vidinis pasaulis yra itin intensyvus ir gilus.
Aštuntukai yra apie stiprybę, pasiekimus, gebėjimą kurti struktūras. Jie dažnai gerai valdo finansus, moka planuoti ir siekia aiškių tikslų. Kartais jų rimtumas atrodo kaip griežtumas, bet iš tiesų tai tik jų būdas susitvarkyti su chaosu.
Devynetai universalūs žmonės, kurie jaučia pasaulį visais pojūčiais. Jie dažnai altruistai, svajotojai, bet tuo pačiu ir labai jautrūs. Jiems svarbus teisingumas, pagalba kitiems, ir jie dažnai moka matyti visumą.
Gimimo skaičius tarytum mažas raktelis, kuris gali atrakinti vieną iš tavo vidinių durų. Gal ne viskas, ką jis pasako, tinka šimtu procentų. Bet net jei viena eilutė suvirpina – gal verta pagalvoti, ką ji sako.
Numerologija tikrai ne likimo pranašavimas, o žaidimas su simboliais. Ir kartais vien simbolis gali pasakyti daugiau nei dešimt pokalbių. Jei smalsu – pabandyk. Jei šyptelsi skaitydamas – vadinasi, jau pavyko.
0 komentarų
Komentuoti ir diskutuoti gali tik registruoti portalo lankytojai. Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės ir prisijungti prie diskusijų!
Prašome prisijungti