Prisijunkite
Prisijunkite
Išmaniųjų telefonų gamintojai kasmet pristato gausybę įvairiausių naujienų, tačiau tai niekaip nepadeda įtikinti vartotojų atsinaujinti. Tačiau situacija rinkoje po truputį gerėja, nors naujausi duomenys ir nėra patys optimistiškiausi.
Neseniai pasirodė naujausi išmaniųjų telefonų pardavimų duomenys, kurie atskleidžia antrojo šių metų ketvirčio rezultatus. Remiantis IDC informacija, įrenginių pardavimai augo vos 1 proc., lyginant su analogišku periodu praėjusiais metais.
Šis metų ketvirtis tradiciškai laikomas vienu sudėtingiausių išmaniųjų telefonų gamintojams, o pasaulinę paklausą stabdė daugybė makroekonominių iššūkių. Nepastovumas finansų rinkose, valiutų svyravimai, nedarbas ir infliacija, taip pat prasti rezultatai Kinijoje lėmė, kad bendra rinka beveik neaugo.
Lyderio poziciją ir toliau išlaiko Korėjos milžinė „Samsung“, kurios rinkos dalis antrojo ketvirčio metu siekė 19,7 proc. Prie augimo reikšmingai prisidėjo naujieji modeliai „Galaxy A36“ ir „Galaxy A56“, kurie sulaukė didelio pirkėjų susidomėjimo.
Antroje vietoje rikiuojasi JAV technologijų milžinė „Apple“, kuri pardavė 46,4 mln. išmaniųjų telefonų ir užėmė 15,7 proc. rinkos. Nors bendrovė fiksavo dviženklį augimą besivystančiose rinkose, Kinijoje jos pardavimai smuktelėjo 1 proc.
Toliau rikiuojasi Kinijos bendrovės. Trečioje vietoje randame „Xiaomi“ su 14,4 proc. rinkos dalimi. Laipteliu žemiau žengia „Vivo“ su 9,2 proc. rinkos, o didžiausiųjų penketuką užbaigia „Transsion“, kuri valdo tokius prekinius ženklus kaip „Infinix“, „Tecno“ ar „itel“.
Nors pasaulio ekonomika ir toliau išgyvena įtampą, švelnus augimas rodo, kad išmaniųjų telefonų sektorius turi potencialo atsigauti. Tai gali reikšti, kad per artimiausius mėnesius rinka grįš prie aktyvesnio augimo tempo, ypač jei sumažės ekonominis neapibrėžtumas ir atsigaus paklausa pagrindinėse rinkose.
0 komentarų
Komentuoti ir diskutuoti gali tik registruoti portalo lankytojai. Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės ir prisijungti prie diskusijų!
Prašome prisijungti