„Ignitis“ turi pasiūlymą, kuris leis už elektrą mokėti mažiau nei anksčiau: pateikiami trys nauji planai, sužinokite, kokius privalumus tai suteikia

Pranešimas spaudai

2024-06-06, 07:00

0 komentarų

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ neseniai pateikė tris naujus nepriklausomo elektros energijos tiekimo planus, kurie leidžia klientams sumažinti kilovatvalandės kainą.

„Ignitis“ turi pasiūlymą, kuris leis už elektrą mokėti mažiau nei anksčiau: pateikiami trys nauji planai, sužinokite, kokius privalumus tai suteikia

Naujuosius bendrovės nepriklausomo tiekimo planus klientai galės rinktis laisva valia, kaip ir kitus „Ignitis“ nepriklausomo elektros tiekimo planus. Lieka galioti ir anksčiau tiekėjo siūlyti planai, tačiau plečiasi pasirinkimo galimybės tiek naujiems, tiek esamiems bendrovės klientams.

Kaip teigia „Ignitis“ privačių klientų padalinio vadovė Dalia Bražiūnaitė, naujuose planuose atsiranda mėnesio mokestis, kuris nėra nei privalomas, nei papildomas, tačiau leidžia mažinti kilovatvalandės kainą, o klientams sutaupyti. Ypač tiems klientams, kurie suvartoja daugiau elektros energijos.

Be to, pasak bendrovės atstovės, planas bus naudingas tiems, kurių vartojimas svyruoja – šiltuoju sezonu vartoja mažiau elektros energijos, o šaltuoju sezonu gerokai daugiau, planai su mėnesio mokesčiu padės subalansuoti išlaidas elektros energijai per visus metus.

Pasirinkus „Ignitis“ nepriklausomo elektros energijos tiekimo planą „Minimalus“, fiksuojant kainą 7, 12 ar 24 mėn. ir renkantis mėnesio mokestį, jis sieks 1,05 Eur., pasirinkus planą „Optimalus“, fiksuojant kainą 7, 12 ar 24 mėn., ir renkantis mėnesio mokestį, jis sieks 1,90 Eur., o pasirinkus planą „Išmanus“ ir mėnesio mokestį, jis sieks 1,36 Eur. Atitinkamai elektros energijos kaina už kilovatvalandę pinga 0,5 ct/kWh, 0,9 ct/kWh ir 0,7 ct/kWh.

„Svarbu atkreipti dėmesį, kad mūsų siūlymuose nėra privalomumo ir mokestis nėra pridedamas papildomai. Klientai gali laisvai rinktis planus be mėnesio mokesčio, o planai su mėnesio mokesčiu yra dar viena alternatyva, didinanti pasirinkimo galimybes“, – komentavo „Ignitis“ atstovė.

D. Bražiūnaitės teigimu, bendrovė nuolat ieško sumanių sprendimų, kurie leistų pateikti geriausius įmanomus pasiūlymus klientams, kurie atnaujinami kiekvieną savaitę, reaguojant į situaciją elektros rinkoje.

Tarp buitinių bendrovės nepriklausomo tiekimo klientų didžiausia dalis, apie 80 proc., yra pasirinkę fiksuotos kainos planus, o likę apie 20 proc. pasirinkę su birža susietus planus, kurie keičiasi biržos ritmu.

Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) duomenimis, šiuo metu „Ignitis“, kaip nepriklausomą elektros energijos tiekėją, yra pasirinkę daugiau kaip 73 proc. buitinių elektros energijos vartotojų.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas