Suklusti turėtų kiekvienas vairuotojas – nelikite ant ledo: aukščiausios klasės vaizdo registratorius dabar galima įsigyti už ženkliai mažesnę kainą, pasinaudokite proga!

Abiem kryptimis nuo 0 laipsnių svyruojanti temperatūra reiškia, kad ant kelių netikėtai pradeda formuotis plikledis, galintis lemtis netyčinį automobilio pasisveikinimą su kelio atitvaru. Deja, tai toli gražu ne baisiausia įmanoma situacija.

Suklusti turėtų kiekvienas vairuotojas – nelikite ant ledo: aukščiausios klasės vaizdo registratorius dabar galima įsigyti už ženkliai mažesnę kainą, pasinaudokite proga!

Prastas matomumas ir neatsargūs kitų eismo dalyvių veiksmai gali lemti, kad papuolę į avariją galite nekaltai tapti jos kaltininku, o įrodyti savo tiesą gali tapti neįmanoma. Būtent dėl šios priežasties siūlome peržvelgti keletą puikių vaizdo registratorių, kurie gali būti tikru išsigelbėjimu.

Pasiruoškite saugesniam ir išmanesniam vairavimui su „70mai“ vaizdo registratoriais. „Aliexpress“ ir toliau tęsiasi išpardavimų periodas, o mes rekomenduojame nepraleisti šių išskirtinių pasiūlymų, skirtų užtikrinti saugumą kelyje ir užfiksuoti įsimintinas, o gal ir žalos pridariusias, kiekvienos kelionės akimirkas.

„70mai 4K A810“ vaizdo registratorius

Patirkite vaizdo registratorių technologijos viršūnę su „70mai 4K A810“. Šis modelis, aprūpintas naujausiu „Sony IMX678ׅ“ jutikliu ir naujoviškomis funkcijomis, kurios užtikrina ypatingą raišką ir saugumą. Nuo tikros 4K raiškos iki išskirtinio HDR dviejų kanalų įrašymo – „A810“ išlaiko aukščiausios vaizdo kokybės standartą ir dieną, ir naktį.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas