Vasaros kilometrus įveikite lengviau: puikus „Xiaomi“ elektrinis dviratis dabar parduodamas už ypatingą kainą

Lukas Snarskis

2021-06-14, 12:55 (atnaujinta 2024-06-03, 11:37)

0 komentarų
Vasaros kilometrus įveikite lengviau: puikus „Xiaomi“ elektrinis dviratis dabar parduodamas už ypatingą kainą

Kinijos elektronikos milžinė „Xiaomi” yra puikus pavyzdys, kaip viena kompanija gali gaminti viską, nuo sportbačių ir rašiklių iki kompiuterių ir transporto priemonių. Prasidėjus vasarai – prasideda ir dviračių sezonas , o būtent šia proga turime Jums puikų pasiūlymą, kuris leis mėgautis ilgomis kelionėmis be automobilio.

Internetinėje parduotuvėje „Banggood“ dabar galite įsigyti „Xiaomi“ dukterinės bendrovės „Himo“ elektrinį dviratį „Z16“, kurio kaina siekia vos 551,44 eurų, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą Z162021CZ. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o taip pat norėtumėme atkreipti dėmesį, jog pirkinys atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių, todėl Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.

„Himo Z16” pasižymi trigubai sulankstomu dizainu - sulenkiamas ne tik rėmas, bet ir vairo rankenos bei pedalai. Beje, dviratis pasižymi aliuminio konstrukcija, kuri yra ganėtinai lengva - daiktas sveria 22,5 kg. Tai ne tik lengvina transportavimą, bet ir leidžia sutaupyti baterijos energijos.

Kaip ir dauguma tokio tipo produktų, „Himo Z16” turi LCD ekraną, kuriame rodo veikimo parametrus - baterijos įkrovimą, greitį, galimą nuvažiuoti atstumą ir panašią informaciją. Skydelis atsparus vandeniui - turi IPX7 sertifikatą.

Dviratis gali būti naudojamas 3 skirtingais režimais: visiškai elektrinis, mynimas padedant elektros motorui ir visiškai fizine jėga paremtas važiavimas. Vienu įkrovimu visiškai elektriniu režimu „Himo Z16” gali nuvažiuoti 55 km, o jei nuspręsite padėti jam pedalais, atstumas pailgės iki 80 km. Gamintojas dviratyje montuoja automobilių klasės ličio jonų akumuliatorių, kuris gali būti visiškai įkrautas per 5h.

Siekiant užtikrinti saugumą, „Himo Z16” aprūpintas dviguba diskinių stabdžių sistema, kad yra ganėtinai neįprasta, nes dauguma elektrinių dviračių naudoja būgninius stabdžius gale. „Z16” taip pat apginkluotas dėvėjimuisi atspariomis „CST” tipo padangomis, kurias galima rasti ir profesionaliuose elektriniuose dviračiuose. Jos užtikrina gerą sukibimą ir pagerina stabdymą. Kad vartotojui nebereikėtų niekuo rūpintis, dviratis turi gamykliškai įrengtus priekinį ir galinį žibintus bei atšvaitus.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas