Elektromobiliai

Tvarus gyvenimas šiais laikais yra daugelio žmonių siekiamybė, tad visiškai natūralu, kad dažnas renkasi tokias transporto priemones, kurios džiugina ekologija. Tokie yra ne tik dviračiai, tačiau ir elektromobiliai. Pastarieji vis labiau užima transporto priemonių rinką, tampa prieinami daugeliui, džiugina ne tik ekologija, tačiau ir ekonomija bei komfortu.

Elektromobilių (EV) poreikis auga

Įvertinus elektromobilių privalumus – daugelis renkasi būtent šiuo „kuru“ varomas transporto priemones. Tarptautinės energetikos agentūros duomenimis 2022-ais metais pasaulyje buvo parduota daugiau nei 10 milijonų elektromobilių. Buvo planuoja, kad 2023-aiais metais skaičius siek apie 14 milijonų, tad tikimasi 18 procentų prieaugio. Toks spartus elektromobilių pardavimas – stulbinantis, kadangi 2020-ais metais pasaulyje šių transporto priemonių buvo vos 4 procentai.

Džiugina ne tik elektromobilių poreikis visame pasaulyje, tačiau ir konkrečiai – Baltijos šalyse. Europos automobilių gamintojų asociacijos statistika atskleidžia, kad 2023-ųjų metų I pusmetį Lietuvoje buvo registruota net 72 procentais daugiau šio tipo transporto priemonių nei 2022-ais metais.

Elektromobilių nauda

Elektromobilių populiarumą lėmė poreikis gyventi ekologiškiau. Tai – nebe tik valstybės bei verslų, tačiau ir kiekvieno mūsų „reikalas“. Manoma, kad ilgainiui dyzelinės transporto priemonės bus uždraustos, tad klausimas – kiek ilgai bus naudojamos veikiančios benzininio variklio pagalba. Gali būti, kad elektromobiliai yra neišvengiama ateitis, tad ar ne geriau ją priimti šiandien?

Elektromobilis yra ne tik 20 % mažiau taršus nei kitos mašinos, tačiau džiugina ir inovatymu, kuris leidžia saugiai bei komfortabiliai pasiekti tikslą. Taip pat skaičiuojama, kad šios transporto priemonės tarnauja ilgiau, tad tai yra investicija, kuri labiau atsiperka visomis prasmėmis. Svarbiausia yra sekti naujienas ir suprasti, kad elektromobiliai – ne tik transporto priemonės. Tai yra gyvenimo būdas.

Viskas apie elektromobilius – vienoje vietoje

Turite elektromobilį arba planuojate jį įsigyti? Esate ten, kur ir reikia, kadangi šioje straipsnių kategorijoje aptarsime visas naujienas susijusias su šio tipo transporto priemonėmis. Domėkitės, žinokite, būkite tvarus ir pasikliaukite inovacijomis, kurios šiuo metu daugeliui yra pasiekiamos ranka.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas