„Hyundai“ demonstruoja elektromobilių sprendimus iš ateities: naujasis šedevras gerokai palengvintų daugelio vairuotojų kasdienybę

Elektromobilių įkrovimas yra viena didžiausių priežasčių, kodėl kai kurie į tokias transporto priemones žiūri itin skeptiškai. Daugelis gamintojų kuria technologinius sprendimus, kurie leistų paspartinti įkrovimą, o „Hyundai“ pademonstravo kiek kitokį sprendimą.

„Hyundai“ demonstruoja elektromobilių sprendimus iš ateities: naujasis šedevras gerokai palengvintų daugelio vairuotojų kasdienybę

Pietų Korėjos milžinė „Hyundai“ pademonstravo robotą, kuris gali pilnai pasirūpinti elektrinių automobilių įkrovimu, o vairuotojams tereikia atvažiuoti prie tokių įkrovimo stočių ir įjungti autonominio parkavimosi galimybę. Naujasis ACR sprendimas geba dirbti įvairiomis oro sąlygomis bei gali padėti sutaupyti vairuotojams nemažai laiko.

ACR atrodo kaip milžiniškas vežimėlis su pritvirtinta rankena, tačiau nepaisant gana paprastos išvaizdos, pats sprendimas yra ganėtinai sudėtingas. Inžinierių komandai prireikė beveik metų, kad CGI prototipo pavyktų nukeliauti iki darbinio įrenginio, kuris dabar buvo išbandytas ir įvertintas specialiai pastatytoje EV įkrovimo stotyje.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas