Prisijunkite
Prisijunkite
Bankinės IT sistemos yra kur kas daugiau nei tik programėlė jūsų išmaniajame telefone. Už jų slepiasi dešimtys skirtingų sistemų - mokėjimų platformos, saugumo filtrai, prieigos kontrolė, vidaus valdymo įrankiai. Ir visa tai turi veikti sinchroniškai – be priekaištų.
SEB bankas informuoja, kad balandžio 12-osios naktį vyks planiniai informacinių technologijų sistemų atnaujinimo ir priežiūros darbai, kurių metu kai kurios banko paslaugos gali laikinai neveikti.
Šie darbai suplanuoti šiąnakt nuo 2 val. 45 min. iki 4 val. 30 min., siekiant minimaliai paveikti klientus, kurie tokiu metu rečiausiai naudojasi banko paslaugomis.
Kokie paslaugų sutrikimai galimi?
Atnaujinimo metu galimi trumpalaikiai, iki 10 minučių, sutrikimai, kuriuos gali pastebėti klientai atsiskaitydami ar naudodamiesi SEB banko paslaugomis. Tuo laikotarpiu galimi šie nepatogumai:
Be to, tuo pačiu metu klientai laikinai neturės prieigos prie skaitmeninių SEB kanalų:
Kodėl vykdomi tokie darbai?
Pasak banko atstovų, tokie planiniai techninės priežiūros darbai yra būtini siekiant užtikrinti aukštą paslaugų kokybę, saugumą bei sistemos efektyvumą. Šios procedūros leidžia užkirsti kelią galimiems gedimams ateityje ir laiku atnaujinti banko sistemas pagal naujausius saugumo bei funkcionalumo reikalavimus.
IT darbus SEB bankas atlieka reguliariai, o jų laiką kruopščiai planuoja atsižvelgdamas į klientų aktyvumo statistiką – todėl jie ir vykdomi ankstyvomis ryto valandomis, kai paslaugų paklausa yra mažiausia.
SEB bankas iš anksto atsiprašo dėl galimų nepatogumų ir dėkoja visiems klientams už kantrybę bei supratimą. Klientai raginami į tai atsižvelgti planuodami atsiskaitymus ar kitus svarbius finansinius veiksmus naktį iš balandžio 11-osios į 12-ąją.
Papildoma informacija apie šiuos darbus ar kiti svarbūs pranešimai pateikiami SEB interneto svetainėje bei banko klientų aptarnavimo linijoje.
0 komentarų
Komentuoti ir diskutuoti gali tik registruoti portalo lankytojai. Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės ir prisijungti prie diskusijų!
Prašome prisijungti