Prisijunkite
Prisijunkite
Perkant naują nešiojamą kompiuterį mes gauname pilną komplektą – klaviatūrą, ekraną ir visą kitą, kas reikalinga norint sėkmingai naudotis kompiuteriu. Tačiau jeigu įsigijome stacionarų įrenginį – tuomet mums visus komponentus reikia įsigyti atskirai.
Monitorius yra ne tik fiziškai didžiausias priedas, bet ir tas, kurį išsirinkti nėra taip paprasta, o tuo pačiu ir pigu. Naują produktą neseniai pristatė bendrovė „ViewSonic“, kuri pristatė naująjį „ViewSonic XG273-4K-OLED“ modelį.
Tai naujos kartos žaidimų monitorius, skirtas ne tik žaidėjams, bet ir tiems, kuriems svarbi spalvų tikslumas bei vaizdo kokybė. „XG273-4K-OLED“ modelis aprūpintas 26,5 colio įstrižainės „QD-OLED“ ekranu su 3 840 x 2 160 taškų raiška ir net 240Hz atnaujinimo dažniu.
Čia naudojamas „Samsung Display“ sukurtas „QD-OLED“ skydelis, palaikantis 0,03 ms reakcijos laiką (GTG) ir sertifikuotas pagal „VESA ClearMR 13000“ standartą. Tai reiškia, kad judesio liejimas praktiškai nepastebimas net greitame žaidime.
Naujasis „ViewSonic“ modelis pasižymi ir įspūdinga spalvų aprėptimi, čia siūlomas 99 proc. DCI-P3, 98 proc. „AdobeRGB“ ir 100 proc. sRGB spalvų spektrų padengimas. Monitorius palaiko 10-bitų spalvų atkūrimą, o kiekvienas įrenginys gamykloje kalibruojamas, pasiekiant vidutinį „Delta E“ mažesnį nei 1.
„XG273-4K-OLED“ modelis turi du „DisplayPort 2.1“ (UHBR20) ir du HDMI 2.1 jungtis, kurios leidžia perduoti nesuspaustą 4K vaizdą 240Hz dažniu. Taip pat yra USB-C jungtis su 100W galios tiekimu, kas leis tuo pačiu krauti nešiojamą kompiuterį ir naudoti monitorių kaip ekraną.
„ViewSonic XG273-4K-OLED“ pasiūlys ir „AMD FreeSync“ bei „Nvidia G-Sync“ technologijų palaikymą, kurios padeda išvengti vaizdo trūkčiojimo ar plyšimo žaidimų metu. Be to, čia įdiegtos specialios žaidėjams skirtos funkcijos: „Night Vision“, tamsių detalių ryškinimas „Cat Vision“ ir „Eagle Eye“ priartinimo režimas.
Verta paminėti ir tai, jog monitorius turi integruotus 3W garsiakalbius ir reguliuojamą RGB apšvietimą. Stovas leidžia reguliuoti pasvirimo kampą, aukštį, pasukimą ir net pasukti ekraną vertikaliai. Taip pat palaikomos „Picture-in-Picture“ (PIP) ir „Picture-by-Picture“ (PBP) funkcijos, o tai itin patogu dirbant su keliais įrenginiais vienu metu.
Terminiam valdymui naudojama beventiliatorinė sistema, kurią sudaro vientisas grafeno lakštas ir aliuminio aušintuvas. Tai užtikrina tylų ir stabilų veikimą ilgalaikio naudojimo metu. Be to, įdiegtas nuolatinės srovės (DC) pritemdymas ir aparatinis mėlynos šviesos filtravimas, kuris mažina akių nuovargį nepakeičiant spalvų tikslumo.
0 komentarų
Komentuoti ir diskutuoti gali tik registruoti portalo lankytojai. Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės ir prisijungti prie diskusijų!
Prašome prisijungti