„GBoost“ pristatė išskirtinį produktą: šis paketas leis paversti jūsų dviratį elektriniu, tačiau kaina įkandama tikrai ne visiems

Lukas Snarskis

2023-06-11, 07:14 (atnaujinta 2023-12-03, 15:17)

0 komentarų

„GBoost“ pristatė naują elektroninio dviračio konvertavimo rinkinį, kuris per 10 minučių gali paversti bet kurį dviratį elektroniniu. „GBoost V8 Kit“ yra įdomus „pasidaryk pats“ konvertavimo rinkinys, kuris patiks kai kuriems klientams.

„GBoost“ pristatė išskirtinį produktą: šis paketas leis paversti jūsų dviratį elektriniu, tačiau kaina įkandama tikrai ne visiems

V8 rinkinys yra kompaktiškas, lengvas ir tylus įrenginys. Įmonė teigia, kad jį galima montuoti ant bet kurio dviračio ir jis sveria vos 950 g. Dėl lengvos konvertavimo rinkinio konstrukcijos jį galima vežtis į keliones ir naudoti net ant nuomojamo dviračio.

V8 rinkinio maksimali galia yra 900 W, tačiau jo konstrukcija gali sukelti galios praradimą. Galia per ritinėlių sistemą yra perduodama galiniam ratui.

Variklis nėra pakankamai tvirtas, kad atlaikytų važiavimą bekele ir tokiais atvejais jį galima lengvai sugadinti. Taip yra todėl, kad dėl akmenų ar šiukšlių ritinėlis gali greitai nusidėvėti.

„GBoost V8“ rinkinys tinka važinėti į darbą ir atgal bei laisvalaikio važinėjimui miesto keliais. Dviračio konvertavimo rinkinys siūlomas su trimis akumuliatorių konfigūracijomis. Pirmajame variante yra 250 Wh baterija, o antrasis variantas turi 375 Wh. Geriausias akumuliatoriaus pasirinkimas yra 453 Wh.

Mažiausios baterijos konfigūracijos kaina yra apie 1 000 eurų o 375 Wh rinkinio kaina siekia kone 1,7 tūkst. eurų. Už didžiausią akumuliatoriaus paketą teks pakloti beveik 1,2 tūkst. eurų. Naujojo „GBoost“ e-dviračio konversijos rinkinio kainos gali turėti įtakos jo patrauklumui, kadangi yra keletas patvaresnių variantų už daug pigesnę kainą.

„GBoost V8 Kit“ šiuo metu galima įsigyti Europoje.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas