„Regitra“ dalinasi naujienomis dėl numerio ženklų: netrukus keisis išskirtinių numerio ženklų grupavimas, daugeliui teks susimokėti daugiau nei anksčiau

Pranešimas spaudai

2023-12-27, 14:52

0 komentarų

Nuo kitų metų sausio 15 d. keičiasi išskirtinių numerio ženklų grupavimas ir jų kainos. Numerio ženklų deriniai yra grupuojami pagal jų populiarumą, o atsižvelgiant į tai, kokiai grupei jie priskirti, yra nustatomas ir jų įkainis.

„Regitra“ dalinasi naujienomis dėl numerio ženklų: netrukus keisis išskirtinių numerio ženklų grupavimas, daugeliui teks susimokėti daugiau nei anksčiau

Taip pat nuo kitų metų keisis ir vardinių numerių kainodara. Eilės tvarka išduodamų numerio ženklų kaina nesikeis.

Valstybiniai registracijos numerio ženklai yra skirti viešajame eisme dalyvaujančių transporto priemonių identifikavimui. „Regitra“ pastebi vis didėjantį vairuotojų norą išsiskirti eisme – sulaukiama vis daugiau prašymų rezervuoti tiek išskirtinius, tiek ir vardinius numerio ženklus.

Nuo kitų metų sausio jie bus pergrupuojami pagal jų populiarumą. Pavyzdžiui, automobilių vairuotojų pamėgti deriniai 888 ar 999 bus perkeliami į aukštesnę grupę, o motociklų ir priekabų deriniai – į žemesnę.

Kaip ir iki šiol, rezervuojami numerio ženklai bus skirstomi į keturias grupes, tačiau nuo kitų metų sausio keisis šių grupių kainos – buvusios 500, 250, 150 ir 75 Eur, atitinkamai keisis į 700, 350, 150 ir 50 Eur. Taip pat keisis ir vardinių numerio ženklų kaina – nuo 1500 Eur iki 2500 Eur.

Atkreiptinas dėmesys, jog eilės tvarka išduodamų numerio ženklų rinkinio kaina nesikeis ir išliks tokia pati – 7,20 Eur.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas