„Toyota“ ir „Lexus“ automobilių savininkams tai patiks: pristatyta unikali nemokama ilgalaikė garantija

Lukas Snarskis

2022-04-21, 09:25 (atnaujinta 2023-12-27, 15:06)

0 komentarų
„Toyota“ ir „Lexus“ automobilių savininkams tai patiks: pristatyta unikali nemokama ilgalaikė garantija

„Toyota“ ir „Lexus“ įmonės pristatė unikalią paslaugą, kuri bus aktuali daugybei šių markių automobilių vairuotojų Lietuvoje. Nuo 2022 metų balandžio 1 dienos abiejų gamintojų automobiliams bus suteikiama ilgalaikė garantija, kuri galios 10 metų arba 185 000 nuvažiuotų kilometrų. Kaip rodo pats paslaugos pavadinimas „Relax“ (liet. „atsipalaiduokite“), per visą laikotarpį vairuotojai galės pamiršti daugumą rūpesčių, susijusių su netikėtais gedimais.

Vartotojams ši paslauga naudinga tuo, kad, pasibaigus naujiems automobiliams suteikiamai garantijai, ji atstos papildomą garantiją. „Relax“ garantija automatiškai galios laikantis gamintojo nustatytų reikalavimų įgaliotuosiuose „Toyota“ ir „Lexus“ servisuose atliekant techninę priežiūrą. Ja galės pasinaudoti visų Baltijos šalių klientai.

Galios daugelyje Europos šalių

Iki šiol už garantijos pratęsimą fiksuotam laikotarpiui automobilių savininkai turėjo sumokėti papildomą sumą. Tokią praktiką taiko įvairūs gamintojai, tačiau nustatant paslaugų galiojimo terminus ir jų kainas visuomet stigo nuoseklumo, o vartotojams tai buvo nepriimtina.

„Mes, „Toyota“ ir „Lexus“ prekių ženklų atstovai, tikime, kad už ramybę naudojantis automobiliu jų savininkams papildomai mokėti nereikėtų“, – sako „Toyota Baltic AS“ paslaugų produkto vadovas Olegas Fominas.

„Toyota Relax“ arba „Lexus Relax“ garantijos pradeda automatiškai galioti pasibaigus gamintojo suteikiamai garantijai. Tam tereikia reguliariai lankytis įgaliotajame servise ir atlikti techninę priežiūrą. Galiojimo trukmė – iki kito pagal gamintojo programą numatyto techninės priežiūros vizito.

„Toyota Motor Europe“ duodama garantija unikali tuo, kad klientams papildomai ji nekainuos. Taip pat tai reiškia, kad „Toyota Relax“ ir „Lexus Relax“ paslaugos bus teikiamos daugelyje Europos Sąjungos šalių, o vėliau palaipsniui apims visą jos teritoriją.

Svarbu ir tai, kad „Toyota Relax“ ir „Lexus Relax“ garantija galioja visiems Europos Sąjungos homologaciją turintiems modeliams. Nepriklausomai nuo to, iš kurios šalies buvo importuotas automobilis ir net jei tai bus ne „Toyota Baltic AS“ bendrovė, o kita įmonė ar netgi privatus asmuo, garantija galios bet kuriuo atveju. Automobilių techninė priežiūra taip pat gali būti atliekama bet kurioje šalyje.

Gali įsigalioti ir po patikrinimo

Svarbu pažymėti, kad jei automobilio techninė priežiūra ne visą laiką buvo atliekama įgaliotuosiuose servisuose arba nebuvo laikomasi gamintojo nustatytų reikalavimų, įgaliotojo „Toyota“ arba „Lexus“ serviso specialistai gali papildomai patikrinti transporto priemonės būklę. Taip jie nustatys, ar automobiliui gali būti taikoma „Relax“ garantija, o už patikrinimą sumokės pats automobilio savininkas.

„Relax“ garantija gali būti taikoma ne ilgesniam nei 10 metų laikotarpiui nuo automobilio registracijos datos, o rida negali viršyti 185 000 kilometrų. Tai reiškia, kad ja gali pasinaudoti visi šiuos kriterijus atitinkančių ir ES homologaciją turinčių Baltijos šalių keliais važinėjančių „Toyota“ ir „Lexus“ automobilių savininkai.

„Relax“ garantija yra aiškus įrodymas ir papildomas patvirtinimas, kad mes visiškai pasitikime „Toyota“ ir „Lexus“ automobilių kokybe, patikimumu ir ilgaamžiškumu. „Relax“ garantija galios ir pasikeitus transporto priemonės savininkui, todėl tai dar labiau padidins abiejų prekių ženklų automobilių vertę antrinėje rinkoje“, – apibendrina O. Fominas.

Daugiau informacijos apie „Toyota Relax“ ir „Lexus Relax“ garantijas bei tikslias sąlygas galite rasti oficialiuose gamintojų tinklalapiuose: toyota.lt ir lexus.lt.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas