Užtikrinta prabanga: „Jaguar Land Rover“ paskelbė apie penkerių metų garantiją visiems naujiems „Range Rover“, „Defender“ ir „Discovery“ modeliams

Lukas Snarskis

2023-09-10, 07:35 (atnaujinta 2023-12-27, 15:22)

0 komentarų

Nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. įsigaliojo penkerių metų gamintojo garantija visiems naujiems „Range Rover“, „Defender“ ir „Discovery“ modeliams. Ši iniciatyva automobilių savininkams suteiks didesnę ramybę ir pasitikėjimą renkantis vieną iš prabangių „Jaguar Land Rover“ bendrovės modelių.

Užtikrinta prabanga: „Jaguar Land Rover“ paskelbė apie penkerių metų garantiją visiems naujiems „Range Rover“, „Defender“ ir „Discovery“ modeliams

Naujoji garantija bus taikoma visiems modeliams visoje Europoje ir dvejais metais prailgins iki šiol galiojusią trejų metų garantiją. Gamyklinė garantija bus suteikiama penkerių metų laikotarpiui arba kol automobilis nuvažiuos 150 tūkst. kilometrų – atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.

Šių prekių ženklų naudotojai turės ilgesnę nei kada nors anksčiau garantiją ir galės dar ilgiau nei iki šiol naudotis aukščiausios kokybės paslaugomis.

Be to, „Range Rover“, „Defender“ ir „Discovery“ vairuotojai penkerius metus arba 150 000 kilometrų galės mėgautis „InControl Remote“ ryšio paslauga, kuri suteikia dar daugiau patogumo ir leidžia išsikviesti skubią pagalbą. Toks sprendimas atitinka „Jaguar Land Rover“ bendrovės siekį užtikrinti nepriekaištingą šiuolaikinės prabangos prekių ženklų naudotojų patirtį.

Trejų metų garantija yra automobilių pramonės standartas, todėl penkerių metų garantinis laikotarpis reiškia, kad „Range Rover“, „Defender“ ir „Discovery“ žengia papildomus žingsnius dėl savo klientų. Nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. kiekvienam šių prekių ženklų modeliui, įskaitant ir lengvuosius bei iš tinklo įkraunamuosius hibridus, bus taikoma penkerių metų garantija.

Dėl tokio sprendimo bet kurį iš „Jaguar Land Rover“ prekių ženklų pasirinkę vartotojai dabar galės mėgautis tokio paties lygio apsauga, nes „Jaguar“ modeliams penkerių metų garantija taikoma nuo 2022 m. liepos 1 d.

Gamintojo įsipareigojimų pratęsimu siekiama pagerinti vartotojų ir savininkų aptarnavimą garantijos galiojimo metu. Be to, tiek privatiems naudotojams, tiek komerciniams operatoriams pagerinamos sąlygos skaidriai apskaičiuoti priežiūros ir eksploatavimo išlaidas ilgesniam laikotarpiui.

Naujoji penkerių metų garantija pagerins nuosavybės naudojimo patirtį ir teigiamai paveiks „Range Rover“ „Defender“ ir „Discovery“ modelių likutinę vertę. Tai savo ruožtu duos naudos parduodant naudotus automobilius. Ilgainiui didesnė likutinė vertė sumažina nuosavybės kaštus dėl konkurencingesnių lizingo ir (arba) kitų pirkimo finansavimo sąlygų.

Prailginta prieiga prie „InControl Remote“ ryšio paslaugos bus suteikiama visiems nuo rugsėjo 1 d. įregistruotiems naujiems modeliams. Ji leidžia vartotojams lengvai palaikyti ryšį su savo transporto priemone net ir per didelį atstumą.

Naudojantis išmaniojo telefono programėle galima patikrinti automobilio degalų lygį, baterijos įkrovos būseną ir įsitikinti, ar durelės bei langai yra atidaryti ar uždaryti. „InControl Remote“ taip pat optimizuoja pagalbą kelyje ir prireikus automatiškai išsiunčia pagalbos skambutį.

„Suteikdami naują penkerių metų garantiją „Jaguar Land Rover“ modeliams visoje Europoje, mes dar ryškiau demonstruojame savo įsipareigojimą gerinti gaminių kokybę ir didinti jų patikimumą. Aptarnaudami klientus esame išsikėlę aukščiausią kokybės kartelę. Mūsų ateities moderniosios prabangos vizija yra visiškai nukreipta į žmogų: tai turėtų reikšti papildomą ramybę kiekvienam, svarstančiam apie „Range Rover“, „Defender“ ar „Discovery“ įsigijimą“, – pabrėžė „Jaguar Land Rover“ Europos regiono direktorius Dmitrijus Kolčanovas.

Naujoji „Jaguar Land Rover“ penkerių metų garantija įsigalios Europos rinkose nuo rugsėjo 1 d. ir kilstelės aptarnavimo kokybę visame žemyne.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas