Baudos už KET pažeidimus: sužinokite, kokios baudos yra taikomos šiuo metu ir kokių gudrybių geriau nė nebandyti

Arnas Balčiūnas

2023-12-28, 07:15 (atnaujinta 2024-06-03, 11:43)

0 komentarų

Siekiant užtikrinti saugų eismą keliuose yra pasitelkiamos įvairiausios priemonės, o viena pagrindinių – tai baudos už KET pažeidimus. Niekam ne paslaptis, jog taisyklės sukurtos tam, kad jų būtų laikomasi, tačiau kelių eismo taisyklės rūpi tikrai ne visiems. Kaip bebūtų, baudos dažnai priverčia susimąstyti.

Baudos už KET pažeidimus: sužinokite, kokios baudos yra taikomos šiuo metu ir kokių gudrybių geriau nė nebandyti

KET baudos skiriamos siekiant užtikrinti eismo dalyvių saugumą, o taip pat ir sudrausminti tuos, kurie prie vairo elgiasi neatsargiai ar net pavojingai. Lietuvoje, lyginant su kitomis Europos valstybėmis, baudos nėra tokios didelės, tačiau viskas priklauso ir nuo padaryto pažeidimo.

Žemiau pateikiame lentelę, kurioje rasite informacija apie pagrindinius kelių eismo taisyklių pažeidimus, o taip pat ir taikomas baudas. Vertėtų atkreipti dėmesį, jog kai kuriais atvejais vairuotojai rizikuoja prarasti ir vairuotojo pažymėjimą. Atliekant pavojingus veiksmus – visuomet gerai tai apgalvoti kelis kartus. Ar tikrai verta?

Žinoma, baudos už KET pažeidimus neturėtų būti vienintelė priežastis, kodėl reikia laikytis numatytų taisyklių. Svarbu nepamiršti, jog eisme dalyvaujate ne tik jūs, bet ir daugybė kitų asmenų, kurie savo transporto priemonėse gali vežti savo draugus, giminaičius ar vaikus. Atsargumas keliuose – turėtų būti kiekvieno vairuotojo rūpestis.

Vertėtų atkreipti dėmesį, jog už kai kuriuos pažeidimus skiriamos baudos gali turėti ir gyvenimą keičiančias pasekmes. Tikriausiai nei vienas iš mūsų nenori, jog jiems būtų pritaikytas areštas ar net laisvės apribojimas. Taigi, prieš sėsdami už vairo įvertinkite visas įmanomas aplinkybes ir įsitikinkite, kad jūs galite šiandien vairuoti, o jūsų transporto priemonė yra tam tinkama ir nekels pavojaus kitiems eismo dalyviams.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas