Britai vairuotojai liko šokiruoti šio paprasto triuko: užklupus žiemai, sužinojo kaip atitirpinti priekinį automobilio stiklą

VE.LT

2024-01-02, 07:15 (atnaujinta 2024-06-03, 11:43)

0 komentarų

Daugelis Didžiosios Britanijos vairuotojų nežino apie priekinio stiklo atitirpinimą ir žiemą jo nenaudoja. Dėl to jiems tenka ilgiau užtrukti, kol nuo savo automobilių nuvalo sniegą ir ledą.

Britai vairuotojai liko šokiruoti šio paprasto triuko: užklupus žiemai, sužinojo kaip atitirpinti priekinį automobilio stiklą

Paprastas patarimas, kaip nuvalyti užšalusį priekinį automobilio stiklą, daugeliui vairuotojų pasirodė esąs atradimas. Gyvenimo gudrybės vaizdo įrašas populiarėja socialiniuose tinkluose ir sukėlė diskusijas. Apie tai praneša „The Sun“.

Vaizdo įraše rodoma, kaip greitai ir be vargo atitirpinti priekinį automobilio stiklą. Tinklaraštininkas rekomenduoja pirmiausia įjungti priekinio stiklo deflektorių į maksimalią padėtį, pasirinkti aukštą temperatūrą (automobiliuose su klimato kontrolės sistema) ir šiek tiek palaukti.

Tik tada ištirpusį ledą nuo priekinio stiklo galite nuplauti valytuvais arba naudoti grandiklį. Tokiu atveju stiklas nebus subraižytas.

Paaiškėjo, kad šis paprastas „flyhack'as“ pradedantiesiems vairuotojams kai kuriems vairuotojams atvėrė akis. Daugelis nežinojo apie „stebuklingą“ jungiklį pūsti į priekinį stiklą.

Gali būti, kad Didžiosios Britanijos vairuotojų nežinojimą lemia šalyje vyraujančios švelnios žiemos. Šalti snieguoti orai Jungtinėje Karalystėje yra retenybė, todėl vairuotojai negalvoja apie automobilio langų valymą. Tačiau yra ir šio automobilio atitirpinimo būdo kritikų.

Jie atkreipė dėmesį į tai, kad seni automobiliai per ilgai šyla, todėl greičiau būtų galima stiklą apipilti karštu vandeniu.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas