Prisijunkite
Prisijunkite
2019-ųjų pradžia išmaniųjų telefonų istorijos metraštyje auksinėmis raidėmis bus įrašyti kaip laikas, kada rinkoje pasirodė vartotojams skirti, jau keletą metų žadėti ir inžinierius galvas sukti privertę sulankstomi telefonai, o vasario pabaigoje pristatytas „Samsung Galaxy Fold” neabejotinai taps tokio tipo prietaisų sinonimu ir veidu. Vis dėlto Pietų Korėjos milžinės prezentacijos metu buvo pademonstruota ir tai, kas daug labiau žemiška ir aktualu ne tik akiniuotam technologijų entuziastui - „Samsung Galaxy S10” išmaniųjų serija.
Būtent šie telefonai turėtų leisti komfortiškai išlaukti, kol riboto leidimo, įvairių trūkumų pilni ir kelių tūkstančių eurų kainos ribą peržengiantys lankstomi monstrai taps prieinami masėms. Taigi, Telefonai.eu komanda „Samsung Galaxy S10+” apžvalgoje pabandys atsakyti į klausimą, ar jubiliejinis dešimtasis galaktikos karys yra jūsų dėmesio vertas deramas atsisveikinimas su nelanksčiais išmaniaisiais ar tik gudrus pabandymas parduoti senesnį telefoną kitame įpakavime.
Jeigu prieš penketą-šešetą metų kiekvieno naujo „Samsung” flagmano išvaizda atrodydavo kaip eilinis nevykęs bandymas surasti tobulo dizaino kalbą, tai paskutiniuosius trejus metus kompanija elgiasi lyg tai jau būtų įvykę. Tiek praeitų metų „Samsung Galaxy S9”, tiek šiųmetis dešimtukas atrodo lyg dar vieną plastinę operaciją išgyvenęs „Samsung Galaxy S8”, todėl natūralu, kad skirtumų nuo pirmtako ieškojimui reikia pasitelkti padidinamąjį stiklą.
Taigi, vėl susiduriame su simetriškai lenktu ekranu ir stikline nugarėle, kuriuos tarpusavyje laiko blizgantis aliuminio rėmelis. Naujovė, kuri pirmiausiai kris į akis išsiėmus telefoną iš dėžutės, bus naujos nugarėlės spalvos - spindinčios balta, juoda ir žalia. Nejaugi korėjiečiai išrado naujas spalvas? Na ne, tiesiog bent jau mano turimas baltas egzempliorius kiekviename apšvietime spindi vis kitaip - vienur žaliai, kitur mėlynai, o kai kas netgi pastebėjo auksinį atspalvį. Žodžiu, tikrai nenorėčiau tokio grožio paslėpti dėklu, juo labiau, kai jį saugo įbrėžimams atsparus „Gorilla Glass 5” stiklas. Tiesa, pasaugokit jį nuo kritimo ir pirštų antspaudų. Na, pastaruosius bent jau galėsite nuplauti tiesiog pakišę telefoną po čiaupu - „Samsung Galaxy S10+” atsparus vandeniui ir dulkėms.
Kitas pasikeitimas - anksčiau vertikaliai įmontuotos kameros pasisuko į horizontalią padėtį, o po jomis buvęs pirštų antspaudų skeneris buvo išoperuotas ir atsidūrė po ekranu. Gaila, bet objektyvai suformavo ganėtinai pastebimai iš korpuso iškylančią iškyšą, todėl kyla didelis pavojus subraižyti jos stikliuką. Laimei, net ir būdamas ant stalo įrenginys guli stabiliai ir nejuda net ir liečiant ekraną.
Kalbant apie patogumą, kažką naujo pasakyti sunku. Mano turima „Plus” dydžio versija kaip ir buvo, taip ir išliko dideliu telefonu, bet dėl to problemų tikrai nekyla. Kišenių jis neplėšo, delne neatrodo kaip planšetė, galbūt tik viena ranka sunkiau naudotis, ypač kai gamintojas įjungimo mygtuką dešiniajame šone šiemet nusprendė įmontuoti aukščiau - labai keistas ir nevykęs sprendimas. Smagu, kad bent jau nepakito kitų detalių išdėstymas - viršuje įsitaisęs SIM ir atminties kortelių stalčiukas, kairėje - garso reguliavimo ir dažnai netyčia pasispaudantis, niekam nereikalingas „Bixby” balso asistento mygtukas ir apačioje esančios ausinių (jėga!) bei USB-C jungtys. Be to, telefonas tapo puse milimetro plonesnis ir 15g lengvesnis. Pokyčiai popieriuje lyg ir mikroskopiniai, bet delne „Samsung Galaxy S10+” kažkodėl įsitaiso žymiai patogiau. Galbūt viskas dėl tolygesnio metalinio rėmelio ir stiklinės nugarėlės susijungimo.
Apibendrinant tai - vis dar vienas elegantiškiausių ir moderniausiai atrodančių išmaniųjų telefonų dizainų, kuris šiemet dar ir išsigydė kai kurias pirmtako ligas.
Paskutiniuosius keletą metų „Samsung” telefonų ekranai buvo tokie geri, kad jiems pasipriešinti negalėjo jokie konkurentai. Netgi amžinoji priešininkė „Apple” nusprendė pasiduoti ir juos pirkti iš korėjiečių, užuot pati bandžiusi kurti analogišką produktą. Kadangi „Samsung” matricos pažengusios taip toli, kompanija turėjo teisę nieko nekeisti ir dar metus palūkėti. Laimei, šia teise pasinaudota nebuvo ir ekrano srityje atsirado nemažai pakitimų.
Pastebimiausias dalykas - rėmelių sąskaita padidėjęs ekranas. „Samsung Galaxy S9” sutinkami stori viršutinis ir apatinis rėmai taip smarkiai sumažėjo, kad laikant telefoną rankose atrodo lyg ekranas užimtų absoliučiai visą priekinę dalį. Pasikeitimas atsispindi ir specifikacijų sąraše - įstrižainė lyginant su pirmtaku ištįso nuo 6,2 iki 6,4 colio. Toks sąlyginai nedidelis pokytis ne juokais pasukti galvą privertė inžinierius - kur išnykus rėmams sumontuoti priekinę kamerą? Paprasčiausias sprendimas būtų pasekti „iPhone X” pramintu keliu ir įkomponuoti didelę ekrano išpjovą, bet „Samsung” nebūtų „Samsung”, jei nepasielgtų gudriau - dešiniajame viršutiniame ekrano kampe tarsi skylamušiu išmušta nedidelė skylė ir ten, didesnio modelio atveju, įmontuoti 2 kameros sensoriai. Šis sprendimas labai pasiteisino, nes taip naudingas ekrano plotas sumažėja tik labai nedidele dalimi, o žiūrint video kameros visai nekrenta į akis. Kas galbūt šiek tiek erzino, tai nebent faktas, kad kai kurios senesnės aplikacijos ar žaidimai neišnaudoja aplink sensorius esančios srities ir užsibaigia vos pasiekę apatinę jų briauną - dėl to viršuje turime rėmą primenančią juodą juostą. Visgi greičiausiai tokios programos bus atnaujintos ir išvengsime šio keisto trūkumo.
Pastebimai pagerėjusi „AMOLED” technologijos ekrano kokybė taip pat liudija, kad kompanijai net ir dangus nėra limitas. Tie, kas tikėjosi 4k raiškos, greičiausiai nusivils, nes pikselių kiekis padidėjo tik tiek, kiek jų reikėjo padidėjusiam ekranui. Vis dėlto nustatymuose bateriją taupančią FHD+ raišką pakeitę į aukščiausiąją QHD+ ir įsijungę kokybišką ledų paveikslėlį turėsite saugotis, kad jų nepalaižytumėte - štai toks geras yra „Samsung Galaxy S10+” ekranas. Ir viskas dėl sąlyginai nedidelių pakeitimų. Pirmiausia, stipriai padidėjo kontrastas - tai lemia, kad juoda spalva tapo dar juodesnė. Antra - palaikomas HDR+ standartas atkuriamų spalvų skaičių padidino iki sunkiai suvokiamo 1 milijardo, taigi daiktų atspalviai tapo dar tikslesni. Trečia - stipriai padidėjo šviesumo lygis, tad šviečiant ryškiai pavasarinei saulei bus lengviau įžiūrėti žemėlapį ar eilinį kartą į Kanarų salas išskridusio draugo nuotrauką. Galbūt ir šįkart žingsnis į priekį nuo pirmtako neatrodo milžiniškas, bet galiu jus užtikrinti, kad teigiamus patobulinimus jaučiu net ir turėdamas pusės metų senumo, „Samsung Galaxy Note9”. Vienintelis nepatikęs dalykas - supaprastinti ekrano nustatymai. Galima rinktis iš „Natūralios” arba „Ryškios” parinkčių. Deja, pirmoji, mano skoniui, atkuria kiek per šiltas spalvas ir turi nemalonų geltoną atspalvį, o antroji per daug paryškina atspalvius. Žinoma, yra ir rankinio nustatymo skiltis, bet tiesiog pasigedau to aukso viduriuko parinkties.
Pastebėtina, kad pagerėjo ir ekrano atsparumas įbrėžimams - priekinę dalį dengia lenktas naujos kartos „Gorilla Glass 6” stiklas. Tai labai svarbu, mat ne visos apsauginės plėvelės, ypač stiklinės, veiks su naujuoju po ekranu sumontuotu pirštų antspaudų skeneriu. Taigi, turiu patarimą pirmiesiems pirkėjams - tik išsipakavę grobį neskubėkite nulupti ant ekrano užklijuotos plėvelės, kuri nuo įbrėžimų gali saugoti dar mažiausiai porą mėnesių.
Vertindamas „Samsung” flagmanų veikimą visada jaučiuosi lyg tėvas, vienoje rankoje laikantis saldainį, o kitoje - diržą. Nors vieni aspektai džiugindavo, už kitus norėdavosi išperti kailį. Gaila, bet panašiai yra ir šįkart.
Pirmoji beržinės košės verta yda - pirštų antspaudų skeneris. Gamintojas norėjo neatsilikti nuo tendencijų ir iš ganėtinai nepatogios vietos nugarėlėje jutiklį perkėlė po ekranu. Teoriškai viskas atrodo lyg pasakoje: išsitraukiate telefoną iš kišenės, patogiai pridedate pirštą ekrano apačioje ir po šaunios atrakinimo animacijos atsiduriate pagrindiniame ekrane. Gaila, bet praktinė situacija labai nuliūdino. Prireikė nemažai laiko įprasti prie sensoriaus pozicijos, mat nedegant ekranui pirštą reikia dėti pasikliaunant atmintimi (kai ekranas įjungtas, jame dega piršto antspaudo simbolis). Antra, nors piršto antspaudas nuskaitomas maždaug 8/10 kartų, glumina atrakinimo greitis, nubloškiantis mus 2-3 metais atgal. Laimei, kompanija apie šiuos nusiskundimus žino ir mano egzempliorių pasiekė situaciją pagerinantis programinės įrangos atnaujinimas. Jeigu net ir po to neliktumėte patenkinti, iš bėdos galima rinktis priekinę kamerą naudojantį atrakinimą veidu. Nors jis labai greitas, norėčiau perspėti, kad piktavaliai gali telefoną atrakinti turėdami jūsų nuotrauką.
Saldainiu norėčiau apdovanoti parametrų skiltį. Jeigu mėgstate vartyti specifikacijų lapus, „Samsung Galaxy S10+” bus neabejotinai geriausias pasirinkimas. Vien faktas, kad bazinis modelis pasižymi 8GB operatyviosios ir 128GB pastoviosios atminties, kurią dar galima išplėsti 512GB atminties kortele, o brangesnis variantas siūlo netgi 12GB/1000GB konfigūraciją, tiesiog muša iš vėžių. Kadangi sklandų veikimą užtikrina dar ir „Exynos 9820” (vienas galingiausių procesorių rinkoje), net nekilo abejonių, kad „Samsung Galaxy S10+” tradicinį Telefonai.eu egzaminą išlaikys be jokių klaidų. Dešimtukas mikliai atvėrė socialinių tinklų („Instagram“, „Facebook“, „Messenger“ ir „WhatsApp“), naujienų portalų („DELFI“, „15min.lt“), „AnTuTu“ (surinkti 333000 taškai lenkia visus mano turėtus telefonus), kameros ir YouTube programėles, it gerai suteptas pjūklas aukščiausiais grafikos nustatymais gliaudė „PUBG Mobile” ir „Asphalt 9” žaidimus bei sugebėjo visas mano išvardytas programėles išlaikyti fone - nieko nuostabaus, kai operatyviosios atminties daugiau nei daugelyje kompiuterių. Beje, įdomus faktas - „Samsung Galaxy S10+” intensyvaus naudojimo metu kaito labiau nei pirmtakas ar konkurentai, bet didesnių nepatogumų tai nesukėlė.
Net ir subjektyviai vertindamas pastebėjau, kad animacijos ir perėjimai tarp aplikacijų yra žymiai sklandesni nei pusės metų senumo „Samsung Galaxy Note9”. Kiekvienas veiksmas telefone atrodo lyg Žydrūno Savicko kilnojamas pirkinių maišelis, todėl testavimo metu jaučiau senesniems „Samsung” modeliams nebūdingą naudojimosi malonumą.
Didelių priekaištų neturiu ir programinei įrangai. Labai teigiamai vertinu šviežesnį dizainą bei tai, kad pagaliau gamintojas suprato, jog pučiantis telefonų ekranams, vartotojų pirštai ilgėti nepradeda - daugumoje gamyklinių aplikacijų valdymo elementai buvo perkelti į ekrano apačią, tad kils mažiau ergonominių sunkumų. Žinoma, nereikalingų programų ir abejotino reikalingumo funkcijų vis dar per daug, bet pykdė vienas vienintelis dalykas - tragiškai veikiantis ir per prievartą brukamas balso asistentas „Bixby”, nuodijantis „Samsung” flagmanus jau trečius metus.
Pagyrimo nusipelno visi „Samsung Galaxy S10+” ryšiai. Šiemet nebereikia ieškoti specialios 2 SIM korteles palaikančios versijos, mat šia galimybe pasižymi visi egzemplioriai. Nors 5G palaikymo nėra, 4G ryšio greičiai yra tiesiog stulbinantys, kas pasakytina ir apie Wi-Fi, kurio atsisiuntimo greitis buvo didžiausias iš mano turėtų išmaniųjų. Bluetooth, NFC bei GPS taip pat nekėlė problemų.
Žodžiu, ta diena pagaliau atėjo - galiu drąsiai pasakyti, kad naujasis Pietų Korėjos kompanijos flagmanas veikia puikiai arba bent jau taip, kaip ir priklauso tiek kainuojančiam telefonui.
Pastaruoju metu išmaniųjų telefonų garsas nėra sritis, į kurią gamintojai investuotų daugybę pinigų. Vis dėlto aukščiausios klasės modeliai jau kuris išlaiko tą patį, galvos skausmo nesukeliantį kokybės standartą. Ne išimtis ir „Samsung Galaxy S10+”.
Praeitais metais „Samsung Galaxy S9” debiutavę stereo garsiakalbiai sėkmingai persikėlė ir į įpėdinį. Apačioje esantis didysis garsiakalbis atkuria daug žemų bei puikiai susitvarko su vidutiniais dažniais, o kaip antrasis garso šaltinis veikianti pokalbio ausinė papildomai išspinduliuoja dozę aukštųjų natų ir taip sukuria malonų stereo efektą. Garsumo lygis taip pat jeigu ne įspūdingas, tai bent jau geresnis už vidutinį.
Kalbant apie pokalbių kokybę, turbūt negalėčiau įvardinti geriau pasirodžiusio prietaiso. Mano minėtoji pokalbio ausinė atkuria labai kokybišką garsą, o puikūs mikrofonai leidžia susikalbėti net ir vėjuotą dieną.
Mane asmeniškai nustebino ir faktas, kad tokio plono prietaiso apačioje randame dinozaurų laikus menančią 3,5mm ausinių jungtį. Juk gamintojas galėjo pasivarginti ir pakuotėje tiesiog pridėti perėjimą į USB-C. Maža to, lygindamas su pirmtaku, pajutau nemažą žingsnį į priekį. Truputį padidėjo garso lygis, geriau girdimi žemieji dažniai, o ir pats garsas pasižymi neįtikėtinu švarumu. Pakuotėje taip pridedamos kokybiškos laidinės „AKG” sukalibruotos ausinės, tad neišleidę nė vieno papildomo cento galėsite mėgautis puikia muzikos kokybe.
Anksčiau išmaniųjų gamintojai rungdavosi procesorių branduolių, operatyviosios atminties gigabaitų ir ekrano raiškos ringuose, bet paskutiniuoju metu stebime, kaip fronto linija pasislinko link fotografavimo kokybės teritorijos. „Samsung Galaxy S10+” pasekė „Huawei” flagmanų mada ir apsiginklavo net trijomis kameromis nugarėlėje - 12 megapikselių pagrindiniu ir priartinimui skirtu bei 16 megapikselių itin plataus kampo sensoriais.
Pagrindinis jutiklis pasižymi jau pirmtako išmoktu triuku tamsiame apšvietime išplėsti diafragmą iki f/1,5 rodmens ir taip kadre įamžinti daugiau šviesos. Nors šis sprendimas rinkoje yra originalus ir vienintelis, nepasakyčiau, kad tokio tipo nuotraukos yra geriausios klasėje. Jose netrūksta detalių, nematyti optinio triukšmo, bet kai kurie konkurentai programinės įrangos dėka sugeba padaryti dar šviesesnę ir tikslesnėmis spalvomis pasižyminčią nuotrauką. „Samsung” taip pat pabandė sužaisti šia korta ir kameroje įdiegė automatiškai įsijungiantį „Šviesios nakties” režimą. Deja, jis ne tik nepagerina kokybės, bet netgi ją suprastina.
Štai gero apšvietimo sąlygomis pagrindinė kamera tikrai spindi - nuskaitoma ne tik daug detalių, bet ir puikios spalvos, nepastebimas ir optinis triukšmas. Tiesa, už ko užkliuvo mano akis, tai kelios nuotraukos buvo per daug pašviesintos. Pavyzdžiui, tamsiai žalias augalas šviesiame fone pašviesėjo ir jo tekstūra tapo sunkiai pastebima. Laimė, kad tai pastebėjau tik kokius du kartus. Šiemet pagrindinis jutiklis išmoko fiksuoti sulieto fono režimo nuotraukas (anksčiau tai atlikdavo priartinimui skirta kamera, o šiemet ji naudojama tik atstumo nustatymui), todėl stipriai pagerėjo tokių kadrų kokybė. Portretai ne tik kontrastingesni ir šviesesni, bet ir geriau tvarkomasi su objektų briaunomis (pavyzdžiui, nebesuliejami žmogaus plaukai).
Kalbant apie priartinimo jutiklį, galiu pasakyti, kad jis yra mažiausiai naudingas iš visos trijulės. Žinoma, jo dėka galima fotografuoti „Portreto” nuotraukas, bet tiesiogine priartinimo funkcija džiaugtis galės nebent auditorijos gale sėdintys studentai, norintys užfiksuoti dėstytojo ant lentos braižomą schemą. Jiems ir visiems kitiems besidomintiems galiu pasakyti, kad šios kameros kokybė šiais metais nežymiai pagerėjo ir gero apšvietimo sąlygomis nedaug atsilieka nuo pagrindinio sensoriaus, bet dėl siauros diafragmos ji vis dar netinkama fotografuoti tamsoje.
Galų gale priėjome ir šių metų naujovę - trečiąjį, itin platų jutiklį. Jo pagrindinė užduotis - viename kadre sutalpinti kuo daugiau objektų. Tarkime, atvykote į nedidelį Vokietijos miestelio centrą ir nusprendėte įamžinti kuo daugiau pastatų arba būdami Didžiajame Kanjone sugalvojote paerzinti draugus kadre sutalpindami daugybę uolų - visiems tokio tipo dalykams tiks ši kamera. Vis dėlto yra keletas trūkumų, kuriuos vertėtų žinoti: pagrindinį fokusavimo objektą teks pasirinkti rankiniu būdu, mat nėra autofokusavimo funkcijos, taip pat aukšti pastatai ar žmonės, atsidūrę kadro pakraštyje, atrodys tarsi bananai - ištempti ir sulenkti į vidų. Nepaisant šių trūkumų, itin plataus kampo kameros kokybę vertinčiau labai teigiamai.
Sulieto fono režimas
Naktinė fotografija
Puikus detalumas
Itin plataus kampo kamera
Priartinimui skirta kamera
Pagrindinė kamera
Itin plataus kampo kamera
Šiek tiek per šviesus kadras
Filmavimo kokybė vėlgi neleis liūdėti. Puikiai veikianti optinė vaizdo stabilizacija bei galimybė vaizdą įrašyti 4k raiška maksimaliu 60 kadrų per sekundę greičiu man paliko gerą įspūdį. Tikslus autofokusavimas, geras spalvų atkūrimas - būtent tai yra stipriosios filmavimo pusės. Taip pat galima rinktis ir „Itin stabilų” vaizdo įrašymo režimą, kuriam naudojama naujoji itin plataus kampo kamera, o tai itin pravers mėgstantiems filmuoti pasivažinėjimus dviračiu ar vaizdus bėgiojimo metu. Gaila tik dėl to, kad filmavimo raiška siekia vos 1080p.
Patenkinti bus ir sulėtinto filmavimo mėgėjai. „Sulėtinto vaizdo” režimu galima filmuoti net 960 kadrų per sekundę, bet tik varganas 0,4 sekundės, o kadangi filmavimo trukmė tokia maža, pats telefonas ir nuspręs pradėti filmavimą tik užfiksavęs judesį. Daug labiau pravers tradicinis 240 kadrų per sekundę filmavimas, kurio trukmė neribojama.
Asmenukių gerbėjai vėlgi neliks nuliūdinti „Samsung Galaxy S10+” - iš ekrano į mus žvelgia net 2 priekinės kameros. Pagrindinė 10 megapikselių fiksuoja tiesiog nuostabios kokybės asmenukes ir nėra tokia jautri apšvietimo pokyčiams kaip pirmtake esantis jutiklis. Gaila, bet kaip ir senesniame modelyje prie prastesnio apšvietimo žmogaus oda atrodo tarsi nupudruota ir to neįmanoma panaikinti. Beje, galima pasirinkti ir platesnio kampo režimą, leisiantį į kadrą sutalpinti daugiau žmonių, bet tai tėra programinis dalykas, tad labai džiaugtis nevertėtų. Tai kodėl „Plus” modelyje atsirado antra kamera? Ji skirta „Portreto”, kitaip tariant, sulieto fono režimui. Antrasis jutiklis padeda tiksliau atskirti objektą nuo fono ir užfiksuoti įspūdingesnę nuotrauką. Kiek teko bandyti šią funkciją, visus kartus likau patenkintas.
Nors vertindamas bendrai nelikau nusivylęs kamerų kokybe, atsiradusių pokyčių negalėčiau įvardinti kaip revoliucijos. Man tai veikiau primena bandymą pasivyti toli į priekį pabėgusius konkurentus.
„Samsung”, kaip ir kiti aukščiausios klasės telefonų gamintojai, pasimokė iš pigių kiniškų išmaniųjų ir susirūpino baterijos ištvermingumu.
Bene pagrindinis mane kasyti pakaušį vertęs dalykas buvo faktas, kad į tokį ploną telefoną korėjiečiai sugebėjo sutalpinti ne tik 3,5mm jungtį, bet ir įspūdingai didelę 4100mAh bateriją. Tokia talpa kartu su taupiu 8nm technologijos procesoriumi bei pagal vartotojo poreikius telefoną optimizuojančia „Bixby Routines” funkcija leidžia „Samsung Galaxy S10+” ištverti mano darbo dieną bei dar bent 45% baterijos palikti vakarui. Išvertus viską į įjungto ekrano laiko skaičius, gautųsi maždaug 8,5h valandos vienu įkrovimu. Kadangi telefonu naudojuosi aktyviau negu statistinis vartotojas, tokiu rezultatu buvau tiesiog nustebintas. Manau, daugumai „Samsung Galaxy S10+” pirkėjų prietaisą teks krauti tik kas 2 dienas.
Įkrovimo frontas taip pat sulaukė pasikeitimų. Naujasis modelis, kaip ir pirmtakas, palaiko belaidį įkrovimą, bet tai atlieka maždaug 30% greičiau. Žinoma, norint naudotis šia funkcija reiks įsigyti originalų belaidį įkroviklį. Kita naujiena - galimybė krauti kitus įrenginius padėjus juos ant „Samsung Galaxy S10+”. Tiesiog įjunkite „Energijos dalinimosi” funkciją ir ant nugarėlės padėkite krauti kitą belaidį įkrovimą palaikantį telefoną ar prietaisą. Deja, bet tokia funkcija gerai veikia tik teoriškai – 5 minutes ant dešimtuko pragulėjęs „Galaxy Note9” pasikrovė vos 1%.
Už ką tikrai norėčiau pabarti „Samsung”, tai ganėtinai lėtą įkrovimą naudojantis laidu. Nors didėja baterijos, greitėja belaidis krovimas, bet greitojo laidinio įkrovimo greitis siekia gūdžius 2016 metus. Galbūt tai vis dar neužgijusios sprogstančio „Samsung Galaxy Note 7” stigmos pasekmė, bet šia sritimi būtų pats laikas susirūpinti - nuo 0 iki 100% įkrauti „Samsung Galaxy S10+” užtrunka maždaug 2 valandas. Liūdna, nes konkurentai demonstruoja perpus mažesnį laiką.
Nepaisydamas šio trūkumo, „Samsung Galaxy S10+” bateriją vertinčiau labai pozityviai. Apart „Huawei Mate 20 Pro”, joks kitas aukščiausios klasės Android telefonas negali pasiūlyti ištvermingesnės baterijos.
„Samsung Galaxy S10+” pasirodė tikrai ne pačiu palankiausiu metu. Išmaniųjų pardavimai krenta, nes gamintojams darosi vis sunkiau įtikinti pirkėjus, kad naujasis modelis yra geresnis už senąjį, o ir pačioms kompanijoms nesiseka pristatyti produkto, paliksiančio mus iš nuostabos pravira burna. Vis dėlto naujasis galaktikos sergėtojas yra bene pažangiausias telefonas, kokį tik galite įsigyti tokio inovacijų vakuumo sąlygomis.
Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad „Samsung Galaxy S10+” tėra lengvą plastinę operaciją išgyvenęs „Samsung Galaxy S9+”, naujesnis dizainas, tobulesnis ekranas bei visa galva geresnė baterija leidžia naująjį modelį vadinti visaverčiu įpėdiniu. Galiu jus patikinti, kad nuriję šiemet dar kartesne tapusią kainos piliulę, galėsite džiaugtis išmaniųjų telefonų etalonu, keliančiu galvos skausmą konkurentams. Gerai padirbėta, „Samsung”, niekada anksčiau nesijaučiau toks laimingas naudodamasis „Galaxy” telefonu.
Geriausios kainos pasiūlymą galite rasti mūsų partnerių kaina24.lt portale.
4 komentarų
Puiki apžvalga!
Neblogas
Geras telefonas
A50 kur apžvalga
Komentuoti ir diskutuoti gali tik registruoti portalo lankytojai. Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės ir prisijungti prie diskusijų!
Prašome prisijungti