Prisijunkite
Prisijunkite
Daugelis iš mūsų per savo gyvenimą turėjome ne vieną telefoną. Iš pradžių viskas prasidėjo nuo mygtukinių modelių, vėliau juos pakeitė išmanesni įrenginiai, o dabar veikiausiai naudojamės „Apple“, „Samsung“, „Xiaomi“ ar kito gamintojo išmaniuoju telefonu.
Kuomet nustojame naudotis senuoju telefonu – jis arba atsiduria skelbimų puslapiuose arba nugula kažkur stalčiuose. Tačiau ar kada pagalvojote, kad senas įrenginys, kuris jau kelis metus, o gal net dešimtmečius guli jūsų stalčiuje gali būti vertas šimtų eurų, o gal net tūkstančių ar dešimčių tūkstančių?
Telefonai pasižymi panašiomis savybėmis kaip ir automobiliai – kuo jis senesnis, kuo geresnės būklės – tuo jis gali būti brangesnis. Žinoma, ne visi seni įrenginiai turi vertę, tačiau kai kuriuos jau ne vienerius metus medžioja kolekcininkai.
Dažniausiai seno telefono vertę nulemia keletas faktorių, tokių kaip:
Taigi, jeigu savo stalčiuje turite seną ir nenaudojamą telefoną – galbūt jis vertas krūvos pinigų? Pavyzdžiui, tokį modelį kaip „Motorola DynaTAC 8000X“ galėtumėte parduoti už kokius 5 tūkst. eurų, o gal net ir daugiau. Ką jau kalbėti apie „Vertu Signature“, kurio vertė „eBay“ platformoje gali siekti ir dešimtis tūkstančių.
Telefonai, kurie turi didžiausią vertę:
Verta pastebėti ir tai, jog anksčiau vyravo tendencija, kad tai kas sena – nebereikalinga. Tačiau laikui bėgant, daugelis daiktų, kurie anksčiau atrodo nebereikalingi, dabar tapo tiesiog auksiniais. Vos šimtą ar kelis šimtų eurų kadaise kainavęs prietaisas dabar gali būti parduotas už tūkstančius.
Jei skaitote šį tekstą ir galvojate, kad turite krūvą senų telefonų - gali būti, kad atėjo laikas juos ištraukti iš stalčiaus ir nuvalyti dulkes. Galbūt nustebsite sužinoję, kad metų metus pragulėjęs prietaisas turi daugiau vertės, nei jūsų dabar naudojamas išmanusis telefonas.
Žinoma, reikėtų neskubėti ir atsiminti keletą paprastų dalykų. yra būklė - telefonų, kurie yra sugadinti arba kuriems trūksta dalių, perpardavimo vertė bus gerokai mažesnė. Kolekcininkus ypač domina neatidaryti, vis dar veikiantys ir su visais originaliais priedais modeliai.
0 komentarų
Komentuoti ir diskutuoti gali tik registruoti portalo lankytojai. Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės ir prisijungti prie diskusijų!
Prašome prisijungti