Prisijunkite
Prisijunkite
Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ jau ne vienerius metus pirmauja išmaniųjų telefonų rinkoje. Galbūt ši bendrovė taip niekada ir nesusikūrė tokio įvaizdžio kaip „Apple“, tačiau tai nesutrukdė gamintojui tapti savotišku „Android“ įrenginių titanu.
Būdama išmaniųjų telefonų inovacijų lyderė, „Samsung“ per daugelį metų pristatė ne vieną labai įsimintiną prietaisą. Tačiau ne visi šios kompanijos produktai sulaukė tik teigiamų vertinimų, o kai kurie modeliai patyrė ir visišką fiasko.
Nuo įspūdingų sulenkiamų išmaniųjų telefonų iki visame pasaulyje atšaukiamų įrenginių - Korėjos bendrovė važinėjo tikrų tikriausiais amerikietiškais kalneliais. Kad „Samsung“ pasiektų dabartinę padėtį, prireikė praeities, kupinos smūgių ir nesėkmių, ir būtent tai šiandien ir apžvelgsime.
Be jokios ypatingos tvarkos, pateikiame penkis blogiausius „Samsung“ išmaniuosius telefonus, kurie daugeliui pirkėjų sukėlė nemenką galvos skausmą, o kai kuriais atvejais problemos buvo ir dar rimtesnės.
Dizaino požiūriu „Samsung Galaxy S4“ iš esmės buvo toks pats kaip „Galaxy S3“, tik su nauju dažų sluoksniu. Tačiau tai nesutrukdė žmonėms jo pirkti, ir telefonas vis tiek tapo bestseleriu. Tačiau dėl plastikinio korpuso, vidutinės kameros kokybės ir nuviliančio akumuliatoriaus veikimo laiko sulaukta prastų atsiliepimų ir spaudimo „Samsung“ būti novatoriškesnei.
Vis dėlto, daugelį erzino „TouchWiz“ vartotojo sąsaja ir daugybė nereikalingų funkcijų. Dėl tokių gudrybių kaip slinkimas pasukant galvą, taip ir nesulaukė populiarumo, o kitos „naujoviškos“ funkcijos, pavyzdžiui, „Group Play“, suteikiančios galimybę sinchronizuoti telefoną su kitais telefonais į erdvinio garso sistemą, šis modelis buvo kritikuojamas dėl gausios „bloatware“ programinės įrangos.
Daugelis naudotojų manė, kad dėl to kilo našumo problemų, o visa patirtis buvo perkrauta. Žvelgiant iš laiko perspektyvos, „Galaxy S4“ turėjo atverti naujus kelius, o ne kartoti daugelį tų pačių dalykų. Galbūt „Samsung“ reikėjo teikti pirmenybę tikroms naujovėms, o ne efektingiems triukams. Nepaisant to, dideli įrenginio pardavimai neabejotinai paskatino bendrovę skirti daugiau išteklių būsimiems atradimams.
„Samsung Galaxy Note 7“ iš tikrųjų buvo išties šaunus modelis, tačiau turėjo vieną didžiulę problemą – buvo linkęs savaime užsidegti. Išmanusis telefonas buvo uždraustas lėktuvuose, o galiausiai jis buvo atšauktas visame pasaulyje.
Tačiau internete paskelbtuose privalumų ir trūkumų sąrašuose buvo pažymėtas puikus ekranas, kokybiška konstrukcija, puiki kamera ir ilgas baterijos tarnavimo laikas, o ne aukščiausia kaina, monofoninis garsas ir tai, kad bet kurią akimirką jis gali sprogti kišenėje.
Iki šiol „Note 7“ akumuliatoriaus fiasko išlieka labiausiai dėmesio verta dėme išmaniųjų telefonų istorijoje ir smarkiai pakenkė „Samsung“ reputacijai visame pasaulyje. Laimei, bendrovė pasimokė iš savo klaidų ir nuo to laiko pristatė daugybę aukštos kokybės išmaniųjų telefonų, kurie niekam nekėlė jokios grėsmės gyvybei.
Su šiuo išmaniuoju telefonu gamintojas pirmenybę teikė estetikai ir surinkimui, o ne viskam kitam. Taigi, nors jis pasižymėjo prabangiu metalo ir stiklo dizainu, „Samsung“ taip pat pasisakė už gana staigų ir nepagrįstą kainos pakilimą.
Tačiau po nuviliančių pardavimų „Samsung“ galiausiai buvo priversta sumažinti tiek „Galaxy S6“, tiek „Galaxy S6 Edge“ kainas. Šiuose išmaniuose telefonuose nebeliko atminties kortelių palaikymo, baterijos veikimo laikas buvo nuviliantis, o IP reitingo nebuvimas taip pat nuliūdino daugelį ištikimų „Samsung“ gerbėjų, nes rinkoje ir toliau dominavo „Apple“.
Tačiau ne viskas buvo tik blogai ir niūriai. „Samsung Galaxy S6“ turėjo aukščiausio lygio 16 MP kamerą su optiniu vaizdo stabilizavimu. Be to, veikimas buvo spartus, o naudotojai galėjo mėgautis greitu belaidžiu įkrovimu.
2010 metais „Samsung“ patentuota „bada OS“ operacinė sistema buvo pagrindinė šios absoliučios nesėkmės priežastis. Nors „Wave S8500“ sulaukė pagyrimų dėl savo aparatinės įrangos, būtent programinė įranga nuvylė ir buvo visuotinai neigiamai įvertinta.
Nors „Samsung“ siekė užtikrinti išmaniųjų telefonų naudotojams patrauklią naudotojo patirtį, buvo keletas nusiskundimų. Pagrindinis iš jų - prieinamų programų trūkumas. Programėlių „Samsung Apps“, iš kur jų reikėjo ieškoti „Wave S8500“, tuo metu buvo mažiau nei tūkstantis, palyginti su 200 tūkst., kuriuos buvo galima rasti „Apple App Store“ parduotuvėje.
Todėl investuoti į „Samsung Wave S8500“ iš tikrųjų nebuvo prasmės. Net „Google Play Store“ tuo metu buvo 70 tūkst. aplikacijų, tačiau jie buvo suderinami tik su kitais „Samsung“ telefonais.
Nors „Galaxy Fold“ serija atnešė keletą esminių naujovių sulankstomų telefonų srityje, pradinis modelis nebuvo sėkmės pagrindas. Pirmasis „Samsung Galaxy Fold“ modelis neturėjo tvirtos konstrukcijos, kuri būtų gera ateities prognozė.
Iš pradžių jis buvo labai trapus, o išleidimas net buvo atidėtas, nes daugelis apžvalgai išsiųstų vienetų lūžo. „Galaxy Fold“ modeliui žengus į rinką, padėtis šiek tiek pagerėjo, tačiau daugelio apžvalgininkų ir tuometinių vartotojų telefono patvarumas vis tiek neįtikino.
Nors telefonas atrodė labai šauniai, veikė kaip sulankstoma planšetė, turėjo galingą bateriją ir pakėlė telefoninius žaidimus į naują lygį, jis buvo nepaprastai brangus. Tiesą sakant, jis buvo maždaug dvigubai brangesnis už kitus to meto flagmanus.
Turint omenyje trapų plastikinį ekraną, jis turi būti laikomas vienu didžiausių „Samsung“ nusivylimų. Laimei, vėlesniuose modeliuose patvarumas ir dizainas pagerėjo, o naujausios iteracijos, tokios kaip „Galaxy Fold6“, dabar yra panašesnės į viziją, kurią „Samsung“ turėjo turėti iš pradžių.
0 komentarų
Komentuoti ir diskutuoti gali tik registruoti portalo lankytojai. Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės ir prisijungti prie diskusijų!
Prašome prisijungti