Prisijunkite
Prisijunkite
„Apple“ pastaruoju metu yra vis sunkiau varžytis su „Android“ telefonus gaminančiomis kompanijomis, siekiant pritraukti fanų dėmesį bei išlikti rinkos lyderiais. „Apple“ ir „Android“ įrenginiai dažnai konkuruoja įvairiose srityse, o viena svarbiausių jų - baterijos tarnavimo laikas ir įkrovimo greitis. Įprastai išmanieji telefonai naudojami 2-3 metus ir pakeičiami naujais įrenginiais arba perleidžiami šeimos nariams ar parduodami skelbimų portaluose. Jau turbūt pastebėjote, kad perleidus ar pardavus telefoną, jis dažnai neremontuojamas, tačiau ganėtinai dažnai išgirsime apie pakeistą bateriją. Iš to galima prieiti prie išvados, kad telefonų baterijos yra viena iš trumpiausiai tarnaujančių telefono komponentų.
Dauguma „iPhone“ savininkų tikina, kad metų metus neperkrauna savo išmaniųjų prietaisų, priešingai nei „Android“ vartotojai, kuriems kartais telefonus tenka perkrauti netgi po kelis kartus per dieną. Kita problema, kuri stabdo „Android“ vartotojus nuo ilgo naudojimosi vienu įrenginiu, tai programinis palaikymas. „Apple“ savo įrenginiams garantuoja 5 metų programinių atnaujinimų ciklą, kai „Android“ tik 3 metus gauna programinius bei saugumo atnaujinimus. Vieni sako, kad „Apple“ įrenginiai labiau atsparūs smūgiams, ar yra saugesni, nes „Apple“ baterijos nesprogsta, taip dažnai kaip „Android“ įrenginiuose. Šiuos ginčus būtų galima tęsti iki begalybės, bet grįžkim prie akumuliatorių temos.
Telefonų akumuliatoriai yra viena iš labiausiai mitais apipinta sričių. Interneto platybėse ir iš draugų galima išgirsti įvairių pasakojimų, kaip teisingai prižiūrėti bateriją, kad ji tarnautų ilgai. Vieni dažnai tikrina, kokia yra baterijos būklė (angl. health), bet tai savaime nepadeda užtikrinti jos ilgaamžiškumo. Laimė, žemiau pateiksime kelis patarimus, ką daryti, kad „Apple” telefono akumuliatorius tarnautų ne vienerius metus.
O kokių rekomendacijų turite jūs? Galbūt jau seniai žinote kokį praktišką būdą telefono bateriją išlaikyti kaip naują, net ir praėjus porai metų>
0 komentarų
Komentuoti ir diskutuoti gali tik registruoti portalo lankytojai. Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės ir prisijungti prie diskusijų!
Prašome prisijungti