Į Dakaro ralį išvykęs B.Vanagas: „Nuo dabar visa komanda persijungia į naują Dakaro fazę“

Pranešimas spaudai

2024-01-02, 07:15 (atnaujinta 2024-06-03, 11:44)

0 komentarų

„TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ pradeda kelionę į 2024-ųjų Dakaro ralį. Benedikto Vanago ekipažas ir komanda išvyko po tradicinių išlydėtuvių Vilniaus oro uoste, kur Stambule leisis kelios minutės po dvyliktos, tad pro lėktuvo langą stebės naujametinius fejerverkus.

Į Dakaro ralį išvykęs B.Vanagas: „Nuo dabar visa komanda persijungia į naują Dakaro fazę“

Atsisveikindamas su Vilniuje liekančiais komandos nariais ir fanais, pilotas ir komandos vadovas kalbėjo, kad šis etapas jam jau yra tapęs savotišku Dakaro maratono startu, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Nuo dabar visa komanda persijungia į naują Dakaro fazę, kuriai ruošėmės visus metus“, - sakė B. Vanagas.

Trylika komandos narių Stambule lauks skrydžio į Saudo Arabiją, Džedos miestą, likusieji, tarp kurių ir Dakaro naujokas Vladas Jurkevičius su Aisvydu Paliukėnu, prisijungs jau po naujųjų metų.

„Dakaro startas sausio 5 dieną, o iki to dar turėsime ne tik įsikurti, bet ir atliksime nuodugnius „Hilux“ bandymus. Lietuvoje jais pravažiavome vos po 50 kilometrų, tad bolidus reikės išbandyti tikrose Dakaro klimato ir trasos sąlygose“, – sakė B. Vanagas.

Su B. Vanagu, kaip ir pernai, šturmano kėdėje važiuos Kuldaras Sikas. Estų sportininkas per komandos pristatymą buvo atskleidęs, kad ekipažo tikslas vienas - finišas.

„Komandos tikslai nesikeičia, o sau taip pat turiu paprastą norą - daryti kuo mažiau klaidų, kas leistų pasiekti geresnių rezultatų“, – teigė K. Sikas.

Daugiausia Dakarų vairuotojo pozicijoje startavęs lietuvių pilotas - Benediktas Vanagas su Kuldaru Sikku startuos 223-iuoju numeriu pažymėtu „Toyota GR DKR Hilux“ bolidu. Vladas Jurkevičius ir Aisvydas Paliukėnas Dakare startuos 240-uoju numeriu. Penktą kartą Saudo Arabijoje vykstančių lenktynių finišas numatytas sausio 19-ą. Viso sportininkai turės įveikti beveik 8000 kilometrų, iš kurių apie 5000 kilometrų sudarys greičio ruožai.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas