Testinius važiavimus atlikęs V.Žala neslepia optimizmo: „Panašu, kad laukia labai labai geras startas“

Arnas Balčiūnas

2024-01-03, 19:18 (atnaujinta 2024-06-03, 11:44)

0 komentarų

Daugkartinio Dakaro ralio dalyvio Vaidoto Žalos dėmesio centre šiuo metu pasirengimas svarbiausiam metų startui. Likus vos kelioms dienoms iki 2024 metų ralio starto – lietuvis išbandė naują techniką ir dalinasi pirmaisiais įspūdžiais.

Testinius važiavimus atlikęs V.Žala neslepia optimizmo: „Panašu, kad laukia labai labai geras startas“

2024 metų Dakaro ralyje V.Žala dalyvaus su „X-raid“ komandos automobiliu, kuris gavo „Mažylis+“ pavadinimą. „Arijus X-raid“ komandos automobilis dabar atitinka T1+ specifikacijos reikalavimus. Lietuvis, kartu su šturmanu Paulo Fiuza, atliko testinius važiavimus, o po jų pasidalino savo įspūdžiais.

„Improvizuotas servisas prie testinio greičio ruožo. Pravažiavome du kartus, tai įspūdžiai labai labai faini. Panašu, kad „X-raid“ gerokai padirbėjo per paskutinius pusę metų. Padarė pakeitimų pakaboje, transmisijoje. Taip pat, aišku, naujo modelio padangos visiems T1+ klasės dalyviams. Labai fainas įspūdis, labai džiaugiamės su Paulo. Panašu, kad laukia labai labai geras startas“, - po trečiadienio bandymo pasakojo lietuvis.

Kaip jau minėjome, „Aris X-raid“ komandos automobilis dabar pilnai atitinka T1+ specifikacijos reikalavimus. Palyginus šį bolidą su ankstesniu modeliu, jis yra 2,3 metro platesnis, ženkliai padidėjo ir pakabos eiga, kuri dabar siekia 35 cm, o ratai – 37 colių.

Priminsime, jog Penktus metus iš eilės Saudo Arabijoje vykstantis maratonas drieksis per visą šalies teritoriją, o nemažai sunkumų pernai sukėlusios kopos dalyvius pasitiks Dakaro ralio pusiaukelėje. Dakaras 2024 prasidės sausio 5 dieną, penktadienį, o tuomet dalyvių laukia prologas. Čia laukia 28 kilometrų greičio ruožas ir dar 130 kilometrų pervažiavimas.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas