Prisijunkite
Prisijunkite
„Neros Technologies“, kuri gamina „Archer“ tipo FPV dronus, teigia esanti pasiruošusi padidinti gamybą iki vieno milijono vienetų per metus, jei tik sulauks užsakymo iš JAV Gynybos departamento.
Kaip skelbia „Defense News“, šiuo metu JAV kariuomenė testuoja „Archer“ dronus. Jei būtų pasirašyta tiekimo sutartis, bendrovė pažymi esanti pajėgi nedelsiant pradėti plataus masto gamybą.
Šiuo metu įmonė kas mėnesį pagamina apie 1 500 dronų. Tačiau iki 2025 metų pabaigos planuojama pasiekti 10 tūkst. vienetų gamybos apimtis per mėnesį, o tai apimtų ir eksportinius užsakymus.
„Neros“ nurodo turinti tiek techninių, tiek logistinių galimybių, leidžiančių per metus pagaminti iki milijono dronų. Vis dėlto tokiai apimčiai pasiekti būtinas stambaus pirkėjo palaikymas.
Bendrovės generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų, vos 22 metų Sorenas Monroe-Andersonas, įsitikinęs, kad JAV turi ruoštis naujo tipo karui, kuriame didelį vaidmenį atliks dronai. Jo teigimu, Ukrainos patirtis aiškiai parodė, kad nedidelės technikos siuntos šiandien jau nėra pakankamai efektyvios.
„Neros Technologies“ valdo modernią gamyklą Los Andžele ir laikosi griežtos pozicijos nenaudoti kinų gamybos komponentų. Įmonė yra įtraukta į JAV Gynybos inovacijų padalinio patvirtintų tiekėjų sąrašą.
Be to, šios bendrovės dronus jau naudoja ir Ukrainos gynybos pajėgos. 2025 metų vasarį buvo pasirašytas susitarimas dėl 6 000 „Archer“ dronų tiekimo.
Šis 8 colių dronas gali gabenti iki 2 kg sveriančią kovinę galvutę ir įveikti daugiau nei 20 kilometrų atstumą. Jis geba veikti tiek dieną, tiek naktį, bet kokiomis oro sąlygomis, turi plačiajuostį vaizdo siųstuvą ir veikia keliomis dažnių juostomis.
Priminsime, jog kiek anksčiau „Militarnyi“ pranešė, kad JAV kariuomenė pradėjo aktyviau naudoti Ukrainos FPV dronų patirtį savo mokymuose. Šie mokymai vyko vykdant vadinamąjį „Project Shiv“, kurio metu kariai patys surinko FPV dronus ir naudojo juos su realiomis kovinėmis priemonėmis.
0 komentarų
Komentuoti ir diskutuoti gali tik registruoti portalo lankytojai. Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės ir prisijungti prie diskusijų!
Prašome prisijungti