Amerikiečiai jau išsirinko geriausius 2022 elektromobilius: apdovanojimą pelnė „Tesla“, o geriausiojo vardo laimėtojas nustebins daugelį

Lukas Snarskis

2022-05-20, 15:30 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų
Amerikiečiai jau išsirinko geriausius 2022 elektromobilius: apdovanojimą pelnė „Tesla“, o geriausiojo vardo laimėtojas nustebins daugelį

Automobilių rinka pastaruoju metu išgyvena ne pačius geriausius laikus. Nepaisant to, amerikiečiai jau išsirinko geriausius šių metų modelius. „US News & World Report” neseniai paskelbė geriausius elektrinius automobilius, o tarp jų rasime ir stebinančių vardų.

Nors 2022 metai dar net neįpusėjo, tačiau tokie rinkimai jau neturėtų stebinti. Tai ne pirmas kartas, kuomet aiškėja geriausi modeliai tam tikruose regionuose, todėl ir JAV favoritų paskelbimas neturėtų labai nustebinti. Naujasis „Kia EV6“ elektrinis krosoveris tapo geriausiu elektriniu automobiliu, o geriausiu prabangiu elektriniu SUV išrinktas „Tesla Model Y“ modelis.

Šie du nugalėtojai įveikė ilgą konkurentų sąrašą, o tarp jų buvo ir ne vienas dėmesio vertas modelis. Leidinyje buvo atsižvelgta į daugybę skirtingų veiksnių, įskaitant bendrą kiekvieno automobilio rezultatą, pradinę kainą, įkrovimo greitį ir EPA diapazoną bei efektyvumą. Iš viso apdovanojimuose buvo vertinami 82 automobiliai ir visureigiai.

„US News Best Cars“ pažymi, kad laimėjusios transporto priemonės siūlo geriausią bendrą kokybės, vertės ir efektyvumo derinį atitinkamame segmente. Kalbant apie krosoverį „Kia EV6“, šis pagyrų sulaukė už erdvų ir prabangų saloną, veržlų įsibėgėjimą ir atletišką valdymą. „US News“ vadina „Kia“ universaliausiu elektromobiliu su žema bazine kaina ir „išskirtiniu nuvažiuojamu atstumu, iki 310 mylių“.

„Tesla Model Y“ daugeliu atžvilgių yra panašus į „Kia EV6“, nors tai yra aukštesnės klasės transporto priemonė, kurios kaina yra gerokai didesnė. „US News“ apdovanojo jį kaip geriausią 2022 metų prabangų elektrinį visureigį. Tokiai sėkmei nemažai įtakos turėjo ir stebinantys „Tesla“ pardavimai. „Model Y“ dabar yra geriausiai parduodamas elektromobilis valstijose, nepaisant didžiulės konkurencijos ir didelės pradinės, kuri prasideda nuo beveik 63 tūkst. JAV dolerių.

„Tesla“ teigimu, „Model Y“ gali įsibėgėti nuo nulio iki 60 mylių per valandą vos per 3,5 sekundės, o EPA apskaičiuotas įveikiamas atstumas yra daugiau nei 300 mylių.

Šiuose rinkimuose apdovanijimus pelnė ir „Lucid Air“, kuris pripažintas geriausiu prabangiu elektromobiliu, taip pat „Hyundai Tucson Plug-In Hybrid“ ir „Volvo S60 Plug-In Hybrid“. Pastarieji pelnė pripažinimą kaip vieni geriausių hibridinių automobilių.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas