JAV automobilių milžinės susivienijo: „Ford“ sudarė reikšmingą bendradarbiavimo susitarimą su E.Musko valdoma bendrove

Lukas Snarskis

2023-06-01, 14:30 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

„Ford“ paskelbė pasiekusi susitarimą su JAV elektromobilių milžine „Tesla“ dėl prieigos prie daugiau nei 12 tūkst. „Supercharger“ įkrovimo stotelių, kurias Elono Musko vadovaujama įmonė turi JAV ir Kanadoje.

JAV automobilių milžinės susivienijo: „Ford“ sudarė reikšmingą bendradarbiavimo susitarimą su E.Musko valdoma bendrove

„Ford“ elektromobiliai, tokie kaip „Mustang Mach-E“, „F-150 Lightning“ ir „E-Transit“, galės naudotis „Supercharger“ stotelėmis nuo 2024 metų pavasario.

Bus reikalingas adapteris ir naujo programinės įrangos integravimas, taip pat aktyvavimas ir apmokėjimas per „FordPass“ arba „Ford Pro Intelligence“. Šį adapterį sukurs „Tesla“.

Šiuo žingsniu „Ford“ klientai gaus prieigą prie iš viso 22 000 greitųjų nuolatinės srovės įkroviklių Šiaurės Amerikoje, 12 000 „Tesla Supercharge“ ir esamų 10 000 greitųjų įkroviklių, kurie yra „BlueOval Charge Network“ dalis. Be to, „Ford“ pardavėjai iki kitų metų pradžios į „BlueOval Charge Network“ įtrauks „maždaug 1800 viešųjų greitųjų įkroviklių ir vietų“, pranešė kompanijos atstovai.

Nuo 2025 m. „Ford“ siūlys „naujos kartos elektrines transporto priemones“, kurios bus su integruota Šiaurės Amerikos įkrovimo standarto (NACS) jungtimi, todėl nereikės adapterio norint naudotis „Tesla“ įkroviklius.

Jimas Farley, „Ford“ prezidentas ir generalinis direktorius, sakė: „Plati prieiga prie greito įkrovimo yra labai svarbi mūsų, kaip elektromobilių prekės ženklo, augimui, ir šis svarbus susitarimas pasiektas kaip tik mums didinant populiariųjų „Mustang Mach-E“ ir „F-150 Lightning“ gamybą, ir ruošiantis išleisti naujos kartos elektromobilių seriją nuo 2025 m.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas