Ford

Ford – Ford Motor Company trumpinys. Tai yra visame pasaulyje žinomas JAV automobilių gamintojas. Tuo pačiu tai yra ir viena didžiausių pramonės bendrovių pasaulyje ir antra pagal dydį JAV. Įmonė savo veiklą pradėjo jau 1903-ais metais, tad daugiau nei 100 metų džiugina aukštos kokybės automobiliais. Jeigu ir Jus domina Ford automobiliai – skaitykite naujausią informaciją apie juos šioje skiltyje.

Ford istorija

Nors Ford prekinis vardas dažniausiai siejamas su lengvosiomis transporto priemonėmis, tačiau yra gaminami ir komerciniai automobiliai, sunkvežimiai, autobusai ir net karinė produkcija. Ford vardo pradžia siejama su minėtais 1903-ais metais. Įmonę tais metais įkūrė 11 investuotojų. Tais pačiais metais iškart buvo pradėti gaminti patys pirmi automobiliai. Pirmais metais daugiausia dėmesio buvo skiriama ekonomijai ir įmonė gamino nedidelius Ford T automobilius. Pačiais pirmais metais per dieną buvo pagaminami vos keli automobiliai. Tiesa, ir poreikis nebuvo didelis, kadangi retas žmogus galėjo jį įsigyti. O štai 1913-ais metais buvo pradėtas konverijinis šių automobilių gaminimas.

Ford automobiliai rinkoje

Ford Motor Company siūlo įsigyti transporto priemones tikrai ne tik JAV gyventojams. Tai yra visame pasaulyje puikiai žinomas prekinis vardas. Taip pat ir Lietuvoje. Pirmiausia Europai buvo siūlomi būtent JAV keliams skirti automobiliai, šiuo metu gaminami specialiai europiečiams. Pavyzdžiui, Europoje mėgstami yra Ford Mondeo automobiliai, JAV dažniausiai perkami Ford Taurus. Europoje taip pat mylima, tačiau Japonijoje labai nemėgstama, yra Ford Ka, o Australijoje mėgstami Falcon modeliai. Variacijų yra tikrai daug ir gamintojai vis tobulina savo transporto priemonės modelius, kad gebėtų patenkinti klientų lūkesčius.

Viskas apie Ford transporto priemones – vienoje vietoje

Jeigu ir Jūs turite Ford automobilį arba norite jį įsigyti – siūlome pirmiausia susipažinti kuo detaliau su šio gamintojo naujovėmis. Šioje skiltyje rasite viską apie Ford automobilius. Žinojimas padės ne tik geriau juos pažinti, tačiau ir įvertinti priedus, kurie yra siūlomi, taip pat tinkamai pasirūpinti transporto priemonėmis, kurios yra Jūsų kiemuose.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas