Tai sprogdino internetą: paslaptingos „Samsung“ naujienos, „Xiaomi“ planai, BMW pasiruošimas ateičiai bei pirmas toks telefonas pasaulyje

Lukas Snarskis

2021-10-24, 16:25 (atnaujinta 2024-06-03, 11:52)

0 komentarų
Tai sprogdino internetą: paslaptingos „Samsung“ naujienos, „Xiaomi“ planai, BMW pasiruošimas ateičiai bei pirmas toks telefonas pasaulyje

Spalio mėnesis jau artėja link pabaigos, o šiandien mes dalinamės populiariausiomis šios savaitės naujienomis, kurios sulaukė daugiausiai Jūsų dėmesio.

42 šių metų savaitę daugiausiai dėmesio sulaukė „Xiaomi“ naujienos. Iš pradžių pasirodė informacija apie naują kuriamą flagmaną, o vėliau sekė ir naujo televizoriaus pristatymas. Jūsų dėmesio sulaukė ir BMW kalbos apie ateitį, paslaptingas „Samsung“ pristatymas bei kinų sukurtas išmanusis telefonas, kuris pasižymi išskirtine savybe.

Aiškėja naujojo „Xiaomi“ flagmano savybės

2021 metai po truputį artėja link pabaigos, o lemiamui sprintui ruošiasi daugelis išmaniųjų telefonų gamintojų. Gruodžio viduryje „Qualcomm“ jau turėtų būti paruošusi naujuosius „Snapdragon 898“ procesorius, o tai įjungs žalią šviesą ir Kinijos bendrovėms, kurios bandys būti pirmosios, pristačiusios telefonus su šiuo lustu.

Bene aktyviausia kompanija, kuomet kalbame apie lenktynes, yra „Xiaomi“, kuri savo raumenis demonstravo ir praėjusiais metais. Šių metų pabaigoje, net neabejojama, pasirodys naujoji „Xiaomi Mi 12“ serija, o šie flagmanai bus aprūpinti būtent naujuoju „Qualcomm“ procesoriumi. Ir nors iki pristatymo, kurio tiksli data dar nežinoma, liko bent du mėnesiai, tačiau pirmosios savybės pradeda aiškėti jau dabar.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

„Zeeker“ pristatė itin atsparų įrenginį su išskirtine savybe

Išmaniųjų telefonų gamintojai nuolat stengiasi išsiskirti, o tai skatina didžiulė konkurencija. Kiekvieną mėnesį rinkoje debiutuoja dešimtys ar net šimtai įvairiausių įrenginių, o išsiskirti iš daugelio – išties sudėtinga užduotis. Tačiau kompanija „Zeeker“ rado laisvą nišą ir pristato naująjį „Zeeker P10“ išmanųjį telefoną.

Mažiau nei 400 eurų kainuojantis produktas pasižymi išskirtinėmis atsparumo savybėmis, o taip pat ir puikiomis kameromis, kurių pagrindinė aprūpinta 108 MP raiškos vaizdo jutikliu. Akivaizdu, jog „Zeeker“ rado nišą, kurioje gali vadintis pirmaisiais. Taip, „P10“ modelis yra pirmas pasaulyje itin atsparus telefonas, kuris turi tokios aukštos raiškos kamerą.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

„Xiaomi“ pristatytė pigų išmanųjį televizorių su puikiomis savybėmis

Kinijos milžinė „Xiaomi“ savo produktų asortimente turi gausybę opcijų – nuo išmaniųjų telefonų iki elektrinių paspirtukų ar dviračių. Šios bendrovės prekinis ženklas puikiai žinomas ir dėl pigesnių, tačiau itin kokybiškų išmaniųjų televizorių. Asortimentą šiandien papildė ir dar vienas naujas modelis.

Kompanijos dukterinė įmonė „Redmi“ šiandien pristatė naujos kartos „Redmi X 2022“ televizorių, kuris bus prieinamas dviejų skirtingų dydžių – tai 55 ir 65 colių įstrižainės. Kaip ir įprasta, abu variantai pasižymi ne tik žema kaina, tačiau ir išties įspūdingomis specifikacijomis.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

BMW ruošiasi vidaus degimo variklių uždraudimui

Europos Sąjunga pasiūlė nuo 2035 metų uždrausti automobilių, varomų iškastiniu kuru, naudojimą. Tai būtų viena iš daugybę sudedamųjų priemonių turinčio paketo, skirto kovoti su klimato atšilimu, dalių.

BMW bus pasirengusi automobilių su vidaus degimo varikliu draudimui jau nuo 2030 metų. Kompanija iki tol bus pasiruošusi savo klientams pasiūlyti tik visiškai elektrines transporto priemones, įsitikinęs kompanijos generalinis direktorius Oliveris Zipse.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

Pademonstruota išskirtinė „Galaxy Z Flip3“ versija su neįtikėtina spalvų įvairove

Šią savaitę įvyko paslaptingasis „Samsung“ pristatymas, apie kurį buvo paskelbta praėjusią savaitę. Daugybę klausimų sukėlęs „Galaxy Unpacked Part 2“ renginys nepadovanojo mums naujų produktų, tačiau jo metu buvo pademonstruota „Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition“ išmaniojo telefono versija.

„Samsung“ atstovai, renginio metu, pademonstravo precedento neturinčią galimybę rinktis iš net 49 skirtingų spalvų, kuriomis bus papuoštas „Samsung Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition“ sulenkiamas telefonas. Šios versijos pirkėjai galės rinktis iš daugybės spalvų, o jos bus skirtingos tiek viršutinėje, tiek ir apatinėje įrenginio dalyse.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas