BMW automobiliai

BMW (vok. Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft, liet. Bavarijos variklių gamykla) – lengvųjų automobilių, motociklų ir minėtų transporto priemonių variklių gamintojas. Pagrindinė įmonė yra Miunchene, Vokietijoje, tačiau gamyklų yra visame pasaulyje. Tai yra visame pasaulyje žinomas gamintojas, kurio automobiliai dažnai siejami su moderniu dizainu, inovatyvumu bei greičiu.

BMW istorija

BMW markės automobilių istorija buvo pradėta dar 1913-ais metais. Karlas Rapas įkūrė Rapp Motorenwerke GmbH. 1917-ais metais šis prekinis vardas buvo pakeistas į BMW GmbH. Įmonė pirmuosius metus specializavosi lėktuvų variklių gamyboje. Visgi, norėjo plėsti savo darbus ir galimybes, tad 1919-ais metais pristatė patį pirmą motociklo variklį. 1924-ais metais buvo pristatytas ir pats pirmasis BMW motociklas.

Po II Pasaulinio karo gamyklos ribos išplito (kaip ir populiarumas) ir įmonė pradėjo rinkai siūlyti dar daugiau transporto priemonių. Pokariniais 1952-ais metais buvo išleistas pirmasis BMW automobilis. 1967-ais metais buvo išleistas 2 serijos automobilis, kuris yra trečiosios serijos BMW pradininkas.

1972-ais metais sulaukiamas 5 serijos automobilis, 1977-ais metais – 7-os serijos, 1989-ais metais ir 8-os serijos BMW automobilis. Nuo 1970-ųjų iki 1993-ųjų metų BMW įmonės apyvarta padidėjo net 18 kartų.

Šiuo metu yra siūloma labai daug skirtingų BMW markės automobilių, kurie yra žinomi visame pasaulyje. Lietuvoje jie yra labai mėgstami, kadangi kaina – prieinama daugeliui, o kokybė – atitinka poreikius. Patogu ir tai, kad prireikus remonto darbų – nėra sunku rasti BMW automobiliui reikalingas dalis.

Viskas apie BWM automobilius – vienoje vietoje

Jeigu ir Jūsų kieme stovi BMW arba šiuo metu svarstote, kad ši transporto priemonė jums labiausiai tinka – esate ten, kur ir reikia, kadangi būtent čia pateiksime visą svarbiausią informaciją apie šiuos automobilius. Ne tik apie istoriją, mašinos galimybes, tačiau taip pat ir supažindinsime su inovacijomis, kurios auga kasmet. BMW gamintojas daug investuoja į inovatyvumą ir siekia, kad transporto priemonės taptų itin išmanios. Domėkitės ir galbūt tai įtikins jus taip pat įsigyti naujos kartos BMW automobilius, kurie greta inovatyvumo taip pat yra ir mažiau taršūs.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas