„Tesla“ elektromobilių savininkams tai patiks: bendrovė ruošia atnaujinimą, kuris pasiūlys gausybę naujų galimybių

Lukas Snarskis

2023-07-05, 09:20 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

„Tesla“ savininkų laukia įdomūs laikai, nes bendrovė išleis esminį programinės įrangos atnaujinimą, kupiną naujų funkcijų ir patobulinimų. Tarp jų yra numatytas „Charge on Solar“, „Spotify“ patobulinimas, kelių kampų kameros funkcija ir daugybė kitų.

„Tesla“ elektromobilių savininkams tai patiks: bendrovė ruošia atnaujinimą, kuris pasiūlys gausybę naujų galimybių

Ko gero, laukiamiausias iš jų yra „Charge on Solar“. Ši ekologiška funkcija suteikia „Tesla“ savininkams galimybę maitinti savo transporto priemones naudojant saulės energiją, jei jie turi sumontuotą „Powerwall“. Naudodami „Tesla“ programą vartotojai gali tiksliai sureguliuoti saulės ir kitų energijos šaltinių įkrovimo santykį. Nors šios funkcijos pėdsakai buvo pastebėti anksčiau šiais metais, ji oficialiai pristatyta tik dabar.

Siekdama pagerinti pramogas automobilyje, „Tesla“ atnaujino integruotą „Spotify“ programą. Dabar vartotojai gali lengvai pasiekti ir leisti mėgstamą „Spotify“ muziką, grojaraščius, tinklalaides ir audioknygas patogioje vartotojo sąsajoje. Tačiau svarbiausia yra tai, kad šiai funkcijai reikalinga premium ryšio prenumerata.

Automatinių priekinių žibintų funkcija žymi dar vieną reikšmingą žingsnį „Tesla“ automatizavimo kelyje. Su šiuo atnaujinimu priekiniai žibintai automatiškai užsidegs, kai įjungiami priekinio stiklo valytuvai, jei priekiniai žibintai nustatyti į „auto“ režimą.

Naudingas „Tesla“ navigacijos sistemos papildymas yra funkcija „Kelionės tikslas netrukus užsidarys“. Ši funkcija įspėja vairuotojus, jei tikėtina, kad jų planuojamas kelionės tikslas netrukus bus uždarytas arba jau gali būti uždarytas atvykus, taip padedant išvengti nereikalingų kelionių.

Kita naujovė yra galimybė naudoti „Bluetooth“ žaidimų valdiklius su „Tesla Arcade“. Anksčiau valdikliai turėjo būti jungiami per USB, tačiau dabar juos tapo paprasta prijungti per „Bluetooth“, ypač naudojant PS5 valdiklius.

Naudodami „Tesla App“ kameros vaizdą, vartotojai dabar gali vienu metu stebėti kelių kamerų srautus, tikrindami savo transporto priemonės aplinką, taip padidindami saugumą ir patogumą. Šiai funkcijai reikalinga 4.22.5 mobiliosios programėlės versija ir premium ryšys.

Naujasis atnaujinimas taip pat rūpinasi vartotojų akių patogumu naudojant funkciją „Šiltesnės ekrano spalvos“. Šis nustatymas leidžia jutikliniam ekranui automatiškai prisitaikyti prie šiltesnių spalvų naktį, kad būtų sumažintas mėlynos šviesos poveikis.

Pažymėtina, kad „Tesla“ pakeitė savo atnaujinimo politiką ir dabar išvardija net nedidelius pakeitimus, o ne leidžia vartotojams juos atrasti patiems. Nuo tikslesnių garsumo, temperatūros ir įkrovimo apribojimų reguliavimo slankiklių iki „Sentry“ režimo, kuris įrašo bandymus atidaryti užrakintą transporto priemonę, šis atnaujinimas suteikia daugybę patobulinimų.

Į naujinimą taip pat įtrauktas lengvai pasiekiamas savininko vadovas ir išleidimo pastabos naudojant naują vartotojo vadovo programėlę, automatinės navigacijos funkcija, rodanti daugiau informacijos apie kelionės tikslą, ir šveicarų-prancūzų kalbos klaviatūra.

Nors šie atnaujinimai pranašauja jaudinančią „Tesla“ vartotojų patirties evoliuciją, atminkite, kad gali praeiti šiek tiek laiko, kol jie bus pristatyti visiems modeliams ir regionams.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas