„Tesla“ pagaliau pripažino padariusi kvailystę: pirkėjai pagaliau gavo pasirinkimo galimybę, nors E.Muskas sakė, kad to niekada nebus

Lukas Snarskis

2023-01-07, 10:46 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

JAV elektromobilių milžinė „Tesla“ nuolat atsiduria įvairiausių įvykių sūkuryje. Dažna to priežastis yra ne tik bendrovės vadovas Elonas Muskas, tačiau ir keisti sprendimai. Dabar nuspręsta vieno tokio atsisakyti.

„Tesla“ pagaliau pripažino padariusi kvailystę: pirkėjai pagaliau gavo pasirinkimo galimybę, nors E.Muskas sakė, kad to niekada nebus

„Tesla“ sukurti „Model X“ ir „Model S Plaid“ elektromobiliai yra aprūpinti labai neįprastu vairu, o kompanijos vadovas E.Muskas kadaise sakė, kad šie modeliai niekada neturės standartinio vairo. Panašu, kad šiuo atveju suveikė posakis „niekada nesakyk niekada“.

JAV elektromobilių milžinė atnaujino savo internetinę parduotuvę, o nuo šiol, norint įsigyti „Tesla Model X“ ar „Model S Plaid“ – atsirado opcija pasirinkti kokio vairo nori pirkėjas. Taip, nuo šiol bus galima pasirinkti – ar norima įsigyti variantą su standartiniu vairu ar su daugybe diskusijų sukėlusiu yoke variantu.

„Tesla“ internetinėje svetainėje pateikiamos opcijos neturi jokios papildomos kainos, todėl pirkėjai gali rinktis jiems priimtinesnį variantą be jokių suvaržymų. Tiesa, pasirinkus standartinio vairo opciją, naujo elektromobilio teks palaukti kiek ilgiau. Bent jau šiuo metu skelbiama, kad toks variantas būtų pristatytas tik kovo mėnesį.

Tiesa, nors naujų elektromobilių pirkėjai ir turi norimo vairo pasirinkimą, tačiau anksčiau įsigiję „Tesla“ modelius – turės nusivilti. Gamintojas nesiūlo jokių nemokamų opcijų, o norintiems savo automobilyje turėti standartinį vairą – teks susimokėti 700 JAV dolerių. Į šią kainą jau įskaičiuotas ir vairo pakeitimas.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas