„Tesla“ problemos niekaip nesibaigia: bendrovė priversta atšaukti beveik pusę milijono automobilių

Lukas Snarskis

2022-01-03, 15:55 (atnaujinta 2024-06-03, 11:52)

0 komentarų
„Tesla“ problemos niekaip nesibaigia: bendrovė priversta atšaukti beveik pusę milijono automobilių

JAV elektromobilių gamintoja „Tesla“ 2021 metus užbaigė įspūdingai, užfiksuodama naują rekordą, tačiau geras naujienas – veja blogos. Elono Musko valdoma bendrovė yra priversta susigrąžinti beveik 500 tūkst. savo elektromobilių dėl juose esančių priekinės kameros bei bagažinės problemų, kurios gali sukelti avaringą situaciją kelyje, praneša JAV eismo saugos agentūra.

„Tesla“ yra priversta susigrąžinti 356 309 „Model 3“ modelio automobilius, kurie buvo pagaminti tarp 2017 ir 2020 metų. Šie elektromobiliai turi problemų su priekinėje dalyje įrengta kamera, leidžiančia stebėti vaizdą priešais transporto priemonę. Dar 119 009 „Model S“ automobilių pas gamintoją turėtų sugrįžti dėl priekinio dangčio problemų.

JAV Nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija (NHTSA) skelbia, jog „Tesla Model 3“ sedanuose įmontuotos priekinio vaizdo kameros gali būti pažeistos atidarant automobilio duris bei uždarant bagažinę, o tai gali sutrikdyti šios stebėjimo priemonės veikimą.

„Tesla Model S“ elektromobilių problemos yra kiek didesnės. Skelbiama, jog su priekiniu automobilio dangčiu susijusios bėdos, gali lemti tai, kad jis atsidarys pats savaime, o tai, žinoma, sumažintų vairuotojo galimybę stebėti kelią iki minimumo.

Ir nors abi problemos gali pridaryti nemažai problemų automobilių savininkams, tačiau „Tesla“ kol kas neturi informacijos apie galimus įvykius, susijusius su šiomis problemomis, praneša NHTSA.

Priminsime, jog tai ne vienintelės problemos su kuriomis susiduria „Tesla“. JAV Nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija (NHTSA) dar visai neseniai pranešė, jog pradėjo tyrimą dėl vairuotojų galimybės žaisti žaidimus, kuomet jie vairuoja. Tiesa, „Tesla“ į tai sureagavo pakankamai greitai ir tokią galimybę pašalino. Plačiau apie tai skaityti galite paspaudę čia.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas