Prisijunkite
Prisijunkite
Technologijoms vis labiau modernėjant, o mūsų gyvenimui persikeliant į virtualią erdvę, išmanieji įrenginiai tampa nepamainomi kiekvieno iš mūsų gyvenimo palydovai.
Abejojantys išmaniųjų laikrodžių sveikatos būklės matavimo pajėgumais teigia, kad programėles, esančios laikrodžiuose, nėra patikimos, tad geriau gaunamais duomenimis nepasitikėti. Tačiau naujausi tyrimai rodo, kad tai galioja tikrai ne visiems produktams.
Praėjusiais metais „Samsung“ bendradarbiavo su Mičigano universitetu, konkrečiai su Mičigano našumo tyrimų laboratorija (MiPR), kad ištirtų ir pagerintų „Galaxy“ serijos išmaniųjų laikrodžių matavimų tikslumą.
Dabar paskelbtos ir pirmosios tokių tyrimų išvados. MiPR testai parodė, kad matuojant širdies ritmą, kūno riebalų procentinę dalį, prakaito netekimą ir VO2 max, tarp „Galaxy Watch“ laikrodžių pateikiamų duomenų yra didelė koreliacija. Čia pateikiamas suskirstymas:
Tiesa, „Samsung“ neatskleidė, kurie bendrovės išmanieji laikrodžiai buvo naudojami šiems bandymams atlikti.
0 komentarų
Komentuoti ir diskutuoti gali tik registruoti portalo lankytojai. Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės ir prisijungti prie diskusijų!
Prašome prisijungti